Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Odgledao sam utakmicu Ajax-Herenven da vidim kako igraju Sulejmani i Djuricic.Sulejmani cesto igra kao drugi spic Ajaxa. Pogodio je tako sto se prosetao kroz tri igraca Herenvena.Djuricic ume sa loptom, Herenven igrao zatvoreno i pokusavao kontre pa se nije videlo kako organizuje igru. Imao je jednu dobru sansu.

Link to comment

Meni nije jasno zasto neki novinar ne pita Petrovica zasto ne zove Sulejmanija. Pitali su za Kacara i dobili onaj legedarni odgovor a nesto se ne sjecam da su pitali za Sulju. Mozda se novinari slazu da jedan takav igra sa takvim prezimenom ne smije da igra za reprezentaciju? :unsure:

Link to comment
Ма треба нам Клајверсон Кордова. :isuse:
Meni nije jasno zasto neki novinar ne pita Petrovica zasto ne zove Sulejmanija. Pitali su za Kacara i dobili onaj legedarni odgovor a nesto se ne sjecam da su pitali za Sulju. Mozda se novinari slazu da jedan takav igra sa takvim prezimenom ne smije da igra za reprezentaciju? :unsure:
+1Stvarno sramota
Link to comment
Meni nije jasno zasto neki novinar ne pita Petrovica zasto ne zove Sulejmanija. Pitali su za Kacara i dobili onaj legedarni odgovor a nesto se ne sjecam da su pitali za Sulju. Mozda se novinari slazu da jedan takav igra sa takvim prezimenom ne smije da igra za reprezentaciju? :unsure:
Не једном ти је одговорено на ову поприлично тупаву инсинуацију о националном пореклу Микија, али Херцеговац не би био Херцеговац, ако није тврдоглав. :isuse: Сулејмани има очигледно менаџера који је нагазио ЈСДП још ономад када им је побегао , па га нема у тиму. Можда има и Пиждрине бандогавости, као и у случају Качара и то је то. Да је супротно не би му Адем Љајић играо у тиму иако не игра редовно за Фиорентину. Од одласка оног кога РП уз Кројфа сматра најбољим тренером који га је икада тренирао, репрезентација је постала најогољенији излог за продају у својој не баш славној историји. Примери Весељка, Дамјановића и иних су доказ за то. То се све пословно, нема везе са емоцијама.
Link to comment

Pitao sam zasto novinari ne pitaju direktno Petrovica za Sulju. Pitali su za Kacara (kada je ovaj bio u losijoj formi od Sulekmanija) a za ovog druog nikada.edit: ne rade svi novinari za FSS. Vecina ih radi za menadzere.

Edited by borris_
Link to comment
Pitao sam zasto novinari ne pitaju direktno Petrovica za Sulju. Pitali su za Kacara (kada je ovaj bio u losijoj formi od Sulekmanija) a za ovog druog nikada.
Те си ти причу пребацио на националну основу, мада ти је макар Радиша објасно о чему се ради.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...