Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Nisam znao gde bih ovo stavio, pa rekoh ajde ovde.

Beli Orlovi u borbi za finaleSrpski Beli Orlovi dočekuju u subotu ekipu Toronto Kroacija, u revanš utakmici polufinala plej-ofa u prvenstvu Kanade.U prvoj utakmici, Orlovi su kao gosti dobili Kroaciju sa 3:1(1:0). U slučaju prolaska, finalna utakmica Kanadske profesinalne lige igrala bi se na najvećem stadionu u Torontu, 'BMO fildu'. Utakmica se igra u 22 časa po srednjeevropskom vremenu na stadionu u Sentenial Parku. Svi igrači na koje računa trener Dušan Prijić su spremni za utakmicu, i nema povređenih igrača.Saša Viciknez, kapiten Belih Orlova, rekao je pred ovaj duel da očekuje težak meč, iako je njegov tim slavio u prvoj utakmici. "Biće to svakako jos jedna teška utakmica u nizu. Ovo je vreme plejofa i greške jednostavno nisu dozvoljene. Bez obzira što smo ostvarili dobrar rezultat u prvoj utakmici, nama je bitno da i ovu utakmicu odigramo kao da je finalna. Ne smemo da se opustimo i da mislimo da smo odradili posao. Toronto Kroacija je iskusna ekipa i protiv takve ekipe moramo biti skoncentrisani svih devedeset minuta. Ipak verujem u ovu ekipu i mislim da smo u ovom trenutku kvalitetniji tim koji može da ostvari jos jedno finale u nizu. Naša je želja da i ove godine uzmemo titulu, i kako sada stvari stoje mi idemo prema tom cilju." Standardni prvotimac Uroš Stamatović (nekada jedan od najboljih igraca Hajduka iz Kule) je rekao: "Pre svega moramo da opravdamo dobar rezultat iz prošle utakmice. Očekivanja su velika, kako za ovu utakmicu, tako i za utakmicu u eventualnom finalu. Sve je na nama, poznajemo i cenimo protivnika, ali mislim da je kvalitet na našoj strani i da se to mora videti i na terenu. Dobro smo radili od dolaska novog šefa ekipe Dušana Prijića, i sa dobrom dozom samopouzdanja ulazimo u ovaj meč. Očekujem veliki broj navijača, i njihovu podršku. Moram da kažem da smo miljenici emigracije i da se to ovde i na svakom koraku i oseća." Po pravilima kanadske lige, pobeda u gostima je samo pobeda bez obzira na gol razliku. U slučaju pobede Toronto Kroacije, bez obzira kolika ona bila igra se produžetak od 2x15 minuta i na kraju penali. Iako su za subotu najavljivali kišu, poslednje informacije govore da kiše neće biti, ali da ce maksimalna temperatura biti oko 9 stepeni.
Je li moguće da je kanadska liga toliko slaba da jedan klub koji okuplja došljake iz neke tamo države udaljene X hiljada kilometara, i samim tim ima vrlo ograničenu bazu iz koje vuče kadar, opušteno dođe do finala? I u krajnjoj liniji, da se iseljenički fudbalski klubovi dve balkanske zemlje domognu polufinala :D
Link to comment
:isuse:
A pazi foru, u slučaju da Kroacija pobedi, igraju se produžeci. Zamislimo sada da pobede sa 4-0, nema gola u gostima. Čemu onda igranje produžetaka, da ovi izjednače na 4-4, možda? :lol: Kakvi magarci, a i ja pitam gluposti, kakav može da im bude fudbal kada se pravila takmičenja vuku iz košarke i bejzbola.
Link to comment
A pazi foru, u slučaju da Kroacija pobedi, igraju se produžeci. Zamislimo sada da pobede sa 4-0, nema gola u gostima. Čemu onda igranje produžetaka, da ovi izjednače na 4-4, možda? :lol: Kakvi magarci, a i ja pitam gluposti, kakav može da im bude fudbal kada se pravila takmičenja vuku iz košarke i bejzbola.
Mozda se racuna samo rezultat u produzecima. Ako Kroacija pobedi a nasi daju gol u produzecima, nasi idu dalje...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...