Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

pa jbga, kapiram da si ti jedini kome je jun gust i ko ce da ide i na ganse, bili ajdola i na masivbice uskoro zvanicna potvrda, ovo je off-record najava. koncert ce najverovatnije biti na otvorenom u jednom novom prostoru - novom u smislu da nije do sada koriscen u ovakve svrhe.

Link to comment

na ganse tesko da cu ici laugh.gifa bas sam se nadao ovom koncertu, jos u toj letnjoj open air varijanti...milina.nego kome smeta 1 jak exit?

Link to comment
ti postajes sve tezi sagovornik. na ganse tesko da cu ici zato sto je, kao sto i ti znas, cela turneja 99.9 posto pomerena za jesen ili za nikad.
suza suzu stiže
Link to comment
Eksl Rouz se izvinjava sto odlaze i kaze svima da dodju na ovo:33lzifb.jpg
E, pa sretan jubilej! Mada sam razocaran sto vidim da moji prijatelji iz Shitmana kolaboriraju sa komunistima...
Link to comment
ti postajes sve tezi sagovornik. na ganse tesko da cu ici zato sto je, kao sto i ti znas, cela turneja 99.9 posto pomerena za jesen ili za nikad.
Nisam znao, sada znam.Ako bilo kome znači - iskreno mi je žao zbog otkaza.Što se ovogodišnjih koncerata tiče imam samo jedan pik, sve ostalo mi je manje bitno i ako sve bude u redu gledaću u junu:
http://www.mtv.com/videos/misc/375472/aint-got-no-money.jhtml

Link to comment

t-mobile inmusic festival u zagrebu 22. i 23. juna: lcd soundsystem, flaming lips, broken social scene, !!!, massive attack, billy idol...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...