Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

11. ŽEDNO UHO FESTIVAL JE TU !!!Program 11. izdanja festivala aktualne glazbe većinom je posložen. Tijekom idućih mjesec dana bit će upotpunjen domaćim izvođačima i još ponekim gostovanjem, ali ovo što imate pred sobom je njegova glavnina.Cijena festivalske ulaznice je 200kn, a možete ju rezervirati na mskugor1@sczg.hr, nakon čega ćete na vaše e-mail adrese dobiti obavijest što i kako dalje.26.-30.04. @ Teatar &TDŽEDNO UHO FESTIVAL br.1126.04.DEERHOOF (SAD)HIGH PLACES (SAD)27.04.DAN DEACON (SAD)CARLA BOZULICH & FRANCESCO GUERRI (SAD / Italija)CHARLES GAYLE & HAN BENNINK (SAD / Nizozemska)28.04.GRANT HART (SAD)CHUCK PROPHET & THE MISSION EXPRESS (SAD)29.04. MATMOS (SAD)MIA ZABELKA TRIO (Austrija / Njemačka / Češka)30.04.THE WEDDING PRESENT (Engleska)LIGHTNING DUST (SAD)

Link to comment
šta je sad ovo! kakva je ovo provokacija!kod dušanovačke pošte uvatiš trijeskeca, siđeš na drugoj - to ti je konjarnik.večeras u 21h kralj čačka u nrbg radio klubu, đure daničića 5, smeštanje od 20h.
razmestanje granica dusanovca, lekinog brda (donja granica gospodara vucica, da se zna) i ostalih krajeva na topiku o prestonici, a zivanin post kvotovan da ga vide ljubitelji kralja cacka i ilegalne zabave
Link to comment

Свака част на постројавању, МекКејбе, нико од штовалаца оних француских антихетеросексуалаца није ни писнуо о концерту.

Link to comment
Свака част на постројавању, МекКејбе, нико од штовалаца оних француских антихетеросексуалаца није ни писнуо о концерту.
Ovaj, ja danas bio grozan pa sam prisluškivao razgovor u kome študentkinja objašnjava svojoj drugarici preko telefona:"Ma da, bilo je ok...Ali nekako je masa bila mrtva...pa bilo je tako, oko 5000, ne znam...ali tek na kraju, posle poslednje pesme sam mislila, e sad počinje koncert, to je Air...I masa se razišla, ni bis, ništa, samo se upalila svetla..."Avaj... :(
Link to comment

daj boze da nije, ipak su mi drugari sa PPP srcu prirasli. njegov prosli koncert je jedini koji sam brzometnije napustio (posle druge pesme) nego nouvelle vague (posle trece).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...