Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ta načela traže dosta veliku žrtvu... svaku recenziju A.Žikića moraš da pročitaš da bi znao šta da ne slušaš, a posle da prelistaš Gloriju, Elle, Gracija i Kosmopolitan :huh: ...
Čini ti se.To je 1 strana u Blicu + po jedna u ostalima - sve skupa 10-ak, 15 strana mesečno koje preletiš pogledom, a štiti bolje od vakcine.
sta jos citas?
Svet kad mi dopadne šaka, mada je (odavno) daleko od izvornog kvaliteta.
Link to comment
vlada divljan 8. marta. ne znam da li sam dobro čula, dom sindikata.ovo je za hejt, al ajde...
Kad je Neno Belan već postao tradicionalan za Dan zaljubljenih.Cane će za Sv. Petku.Rundek se ubi tražeći svoje mesto pod suncem.Massimo :wub:
Link to comment

Rundek moze da dobije Dan recne mornarice ili susrete sportskih radnika mionickog okruga...Za mene je Dragan Stojnic i dalje ziv i 8. mart za mene ostaje svecki dan Nezaboravljanja Venecije Na Dan Naseg Vencanja!

Link to comment
Rundek se ubi tražeći svoje mesto pod suncem.
rundek nije klošarčina!
Za mene je Dragan Stojnic i dalje ziv i 8. mart za mene ostaje svecki dan Nezaboravljanja Venecije Na Dan Naseg Vencanja!
8. mart - dan našeg venčanja :lolol: od sad ću to tako da zovem
Link to comment
Hail.gifidem da iz ovih stopa izbrisem sve Rundekove pesme sa harda. Covek presudio!
Polako bre, sta si zapenio...Mozda covek govori o sebi i pokusava iskrenoscu da startuje zivanu.Salu na stranu, uvek me iznova fascinira pojava da se kvalitet rada nekog autora meri kroz analizu toga ko ga slusa i koliko ljudi ga slusa. Disintegration mi se uvek nametne kao vetar koji porusi tu kulu od karata besmisla. Btw osim fugazi postera u air nikad nisam nideo ni cuo ama bas nista sto bi mi se dojmilo. Jedan od onih bendova koje svi vole, a ja se pitam u cemu je stos. Donekle i primal scream. Neka muzikantska-izvodjacka samodovoljnost zapakovana u userfriendly forme.
Link to comment

Ni jedan mp3 da ne ostane!Nego, vidim na ovom novom topiku o vinilima da se nudi 620$ za pedesetostrukog(!?) merzbowa. Idem i na to da se pokenjam kad me je vec krenulo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...