Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ej, pa i ja sam prvobitno video taj 9. februar pre neki dan (ali se ne sećam gde), a ovaj martovski je sa njihovog sajta.
To samo znači da još ne znaš gde se nalazi oglasna tabla u zadruzi. :D
Samo sam hteo da kažem da je vreme za i da mi se ide na neki r'n'r koncert.
To je već pola posla.
Link to comment
To je već pola posla.
Ide mu se na koncert...organizuj neki! To ionako danas svako može..p.s. misli se naravno na lenčugu koju citiraš Edited by vulejov
Link to comment

uh! To ce biti smotra urbanosti...jedva cekam da se vrate prvi pa da krenu komentari: "Wow! Klanjanje smajli! Meni uopste nije bilo dosadno!!! Ja sam uzivala i sve to razumem."Pa onda neki jos veci Lunash Luash: Fenomenalna predgrupa za koju sam jos ranije cuo! Oduvali su Air!!!Onda dodje neko i pohvali Svi Na Pod i kraj. Krecem po kucama naoruzan butnom kosti pevaca Jarbola...

Link to comment
Mislim da je osnovni problem u popularnosti, jer je odavno dokazano da sve popularno je sranje i pljuvanjem toga se ističe posebnost...
Ne baš tako.Držim se nekih jednostavnih načela:1. ne slušam albume koje recenzira A. Žikić u Blicu2. ne idem na događaje koji se najavljuju u Gloriji, ili srpskom Elu, Graciji, Kosmopolitenu...
Link to comment

Ta načela traže dosta veliku žrtvu... svaku recenziju A.Žikića moraš da pročitaš da bi znao šta da ne slušaš, a posle da prelistaš Gloriju, Elle, Gracija i Kosmopolitan :huh: ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...