Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Eh. Komuna je u cabru, Arena mozda? ovo ce biti open air koncerti, doduse...neko se vec trudi oko ovog koncerta, budi siguran. cim saznam nesto vise turicu info ovde.uostalom, nadjoh...Lupa Promotions pravi ZG koncert, verovatno pokusavaju da izboksuju i beogradski. videcemo.

Link to comment
Majko mila, Juno jebo kevu.Ja ne znam kako drugacije da nazovem i da opisem koncert, do da kazem da sam imala "iskustvo". :Hail::Hail::Hail:
Samo da potvrdim.Za razliku od Laibach-a koji je bio onako...bledunjav... <_<
Link to comment
Za razliku od Laibach-a koji je bio onako...bledunjav... <_<
Pa kad Eva i Nataša nisu bile i u fizisu!

Od kada Eva i Nataša nastupaju sa vama?U duhu oduvek, u fizisu od 2003. godine.

Poslednji blok pesama (izbor sa WAT-a + Alle Gegen Alle) je dosta slabiji bez njih dve.Šteta što od himni nisu izveli Slovaniu i Rusiju.Prvi blok je sinoć bio najbolji: Boji, Mi kujemo bodočnost, Brat moj, Smrt za smrt, Država, Ti ki izzivaš i Krvava gruda plodna zemlja. Sve zvuče dobro u novim verzijama, možda bih kao najbolju izdvojio Ti ki izzivaš. Prvi put sam gledao Laibach 1989. godine, kada su već prestali da sviraju numere iz slovenačke faze. Bila je samo Krvava gruda, i to kao instrumental. Uzeo sam Monroeovu knjigu Interrogation Machine, bedž i portiklu za klinca. Hteo sam i majicu ali su bile samo S i M veličine. Juno Reactor - bolji nego što sam očekivao, inače ih ne slušam. Kad stignem okačiću Pistolera na YouTube.

Link to comment

Za one koje zanima informacija o prodaji karata za koncert Erika KleptonaUlaznice za koncert legendi rokenrol muzike: ERIKA KLEPTONA i STIVA VINVUDA u prodaji su od srede 16. decembra, po cenama: 3300, 3490, 3950, 4950 i 5950 dinara, na sledećim prodajnim mestima: biletarnica Beogradske arene, SKC – knjižara Delfi, Dom omladine, Eventim, Bilet Servis, kao i putem sajtova www.arenabeograd.com i www.tickets.rs .POSEBNA AKCIJA: Prvih hiljadu kupaca koji kupe 2 ili više ulaznica dobijaju na poklon primerak knjige: "AUTOBIOGRAFIJA" ERIKA KLEPTONA, samo na biletarnici Beogradske arene i u knjižari Delfi (SKC)!

Link to comment

Džabe! Ne znam zašto se u Srbiji tako nisko kotiraju vrhunski umetnici i prvoborci r'n'r-a??? A tek kakve će teškoće da imaju sa postavljanjem Kleptonove bine od 2.500 tona raznog materijala. Bina će biti doneta na 1789 što kamiona, što drugih četvorotočkaša. Za sklapanje bine biće namontiran specijalni kran od 2443m i težine 2098.34 kg. Zar to ne vredi pišljivih 50e? O nezahvalni Srbi, niste vi za Evropu.

Link to comment
Džabe! Ne znam zašto se u Srbiji tako nisko kotiraju vrhunski umetnici i prvoborci r'n'r-a??? A tek kakve će teškoće da imaju sa postavljanjem Kleptonove bine od 2.500 tona raznog materijala. Bina će biti doneta na 1789 što kamiona, što drugih četvorotočkaša. Za sklapanje bine biće namontiran specijalni kran od 2443m i težine 2098.34 kg. Zar to ne vredi pišljivih 50e? O nezahvalni Srbi, niste vi za Evropu.
Prvoborac r'n'r-a!?! Strašno..Ti kamioni koje pominješ bi mi bili zanimljivi samo ako bi se održavala trka F1, pravoverni rock danas sviraju samo bendovi iz kombija..
Link to comment
Prvoborac r'n'r-a!?! Strašno..Ti kamioni koje pominješ bi mi bili zanimljivi samo ako bi se održavala trka F1, pravoverni rock danas sviraju samo bendovi iz kombija..
WTF? Kombi bendovi, ko to još sluša...Nije te briga koliko će muke imati organizatori da nameste do sada neviđenu binu i to za samo 3999 dinara? A kad je trebalo da se otpeva pesma u čast tragično preminule lejdi Dajane, gde su onda bili ti kombi bendovi. Naravno, da je sir Elton John ponudio odmah svoju pesmu Candle In The Wind kao singl u čast TPLD, a zauzvrat je uzimao samo $5.99 po downloadu singla. I to je hvala sir Eltonu... Ili: ko je od kombi bendova napravio milion dolara od pesme kojom je opevana tragična smrt sina Erica Claptona? Naravno da će se opet paliti upaljači na tu pesmu u Areni i da će publika prepoznati prave stvari. Nažalost, kod nas će ovi umetnici uvek ostati nedovoljno cenjeni. Mislim pišljiviš 3000 dinara za cert i knjigu...Gde to može? A zauzvrat se ignorišu muke organizatora oko nabavljanja 13 vrsta tibetanskog čaja za sir Eltona; 14 vrsta guščijih patea sa geološkim poreklom za Erica Claptona...Dokle ćemo to ignorisati? Dokle ćemo se ponašati kao antievropejci???
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...