Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

prolecna pavement turneja u evropi:05-04 Dublin, Ireland - Tripod, 05-05 Glasgow, Scotland - Barrowland, 05-07 Paris, France - Le Zénith, 05-08 Amsterdam, Netherlands - Paradiso, 05-10 London, England - Brixton Academy, 05-11 London, England - Brixton Academy, 05-12 London, England - Brixton Academy, 05-13 London, England - Brixton Academy, 05-15 Minehead, England - All Tomorrow’s Parties, 05-18 Brussels, Belgium - Ancienne Belgique, 05-19 Berlin, Germany - Astra, 05-20 Prague, Czech Republic - Palac Akropolis, 05-21 Vienna, Austria - Arena, 05-22 Munich, Germany - Muffathalle, 05-24 Rome, Italy - Atlantico Live, 05-25 Bologna, Italy - Estragon, 05-27 Barcelona, Spain - Primavera Festival"

Link to comment

UNISONSHOCK TROOPERSОД ВРАТОТ НАДОЛУКлуб Хавана, Скопје, 12. декември 2009, 21h200 денараAko je neko u Skoplju 12. decembra, slobodno nek bane.

Link to comment

Gledala konačno i Antipop Consortium. Super svirka, sjajan mi je bio kontrast između trenutaka u kojima ostavljaju utisak autističnih kompjuteraša koji vrte dugmiće na svojim igračkama i onih u kojima su agresivno-harizmatični MC-jevi u napadu. Sayyid me se vokalno-pojavno najviše dojmio. Svirali su dosta stvari sa novog albuma, što je malo razočaralo neke hardkor fanove, zbog kojih su morali da izlaze dva puta na bis, plus je na kraju Beans uradio treći bis sam akapela. Skoro puna dva sata kvalitetne zabave, preporuka.E da, imali su i zanimljivog pred-izvođača, Thavius Beck se valjda zove.

Link to comment

malo je bizarno ali upravo gledam koncert dade topica na beer festu, bogca ti opasna svirka - ovo bi imalo smisla videti u nekoj zadimljenoj rupetini. pre toga pustili atheist rap - kakav KDP transfer neprijatnosti, uzas. ali dado, izuva u onoj svojoj wife beaterki!

Link to comment
:o Oni su još živi? Reunion?
mislim da imaju i novi album, recentno™ izdat
Mislim da nikad nisu ni prestajali.
prestajali su, imali pauzu od 20 godina, al ovo sad nije one-off vasarski reunion, od 2004 su kontinualno aktivni, tri albuma, svi super, meni zapravo bolji nego 80-82 period.low su mi tamo nedge '97 bili ubedljivo najdosadniji koncert u zivotu. u medjuvremenu sam zavoleo par albuma, pa ko zna...
Link to comment
malo je bizarno ali upravo gledam koncert dade topica na beer festu, bogca ti opasna svirka - ovo bi imalo smisla videti u nekoj zadimljenoj rupetini. pre toga pustili atheist rap - kakav KDP transfer neprijatnosti, uzas. ali dado, izuva u onoj svojoj wife beaterki!
jel svirao makedoniju? neki drugar ga je gledao pre par godina negde u istri, samo je prvi tajm svirao sa tim nekim bendom, kaze da je bilo ko back to the future.
Link to comment
jel svirao makedoniju? neki drugar ga je gledao pre par godina negde u istri, samo je prvi tajm svirao sa tim nekim bendom, kaze da je bilo ko back to the future.
u ova dva tjuna koje su pokazali nije bila makedonija ali su oba bila stara, makedoniju provereno svira na koncertima. covek em peva em izgleda do jaja, isto ko pre 30 godina, nabildovan i zategnut, ista vajf biterka, utegnute farmerke i cizme, ima iza sebe tri cupi koje pevaju pratece vokale i vrlo solidan hard rok bend, bas ga peglaju posteno, totalno old school. jbte iso bi da ovo sad da gledam posle sinocnjeg utiska.
Link to comment
u ova dva tjuna koje su pokazali nije bila makedonija ali su oba bila stara, makedoniju provereno svira na koncertima. covek em peva em izgleda do jaja, isto ko pre 30 godina, nabildovan i zategnut, ista vajf biterka, utegnute farmerke i cizme, ima iza sebe tri cupi koje pevaju pratece vokale i vrlo solidan hard rok bend, bas ga peglaju posteno, totalno old school. jbte iso bi da ovo sad da gledam posle sinocnjeg utiska.
rajton, bro. samo da isparkiram harlija, i do prvog stopa za kamiondzije. taman cemo i da se nakrkamo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...