Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

meni bilo do jaja.a opet sam video gazzu
o ti pusta forumska slavo.dobar show, zapravo tacnije dobra produkcija i dizajn - show, blah, 'nako, sta ocekivati od odrtavelih ekstazomanijaka u tim godinama. jos se lik i dobro kliberio sva dva sata koncera...
Link to comment

Kakav dozivljaj. Mislio sam da me, nakon svog ovog vremena, ne mogu puno voziti i uraditi, ali ono juce je bilo Splashhhh.... Sretna Nova 2010.... No1.... UWorld..... King Snake...

Link to comment

Bio sinoć na Jinxima ... Kada su se popeli na binu delovali su prilično iznenadjeni time sto je sala bila krcata. Koncert je bio super zabavan, pevaljka jaaaako dobro peva, bend skroz uvežban sa sve nekom polukoreografijiom...

Link to comment

Ta Radost se baš navadila da svira ovde. Mislim da im je ovo treći put u vrlo kratkom vremenu... A večeras i Svi na Pod i još neke ribice ili tako nešto (mrzi me sada da proveravam) na Akademiji.

Link to comment
Bio sinoć na Jinxima ... Kada su se popeli na binu delovali su prilično iznenadjeni time sto je sala bila krcata. Koncert je bio super zabavan, pevaljka jaaaako dobro peva, bend skroz uvežban sa sve nekom polukoreografijiom...
Ja hteo da idem, ali mi mnogo skupo bilo. Jedno od prijatnih iznenadjenja proslog Exita, stvarno su zabavni.
Link to comment
Ja hteo da idem, ali mi mnogo skupo bilo. Jedno od prijatnih iznenadjenja proslog Exita, stvarno su zabavni.
Evo i ja da potvrdim da je bilo odlicno sinoć na Jinxima. Pozitivno sam iznenađena brojem ljudi na koncertu. :DJel neko već najavio Juno Reactor i Laibach u SKC-u – 13. decembra?
Link to comment

dobih poziv za subotu za pendulum.jel zna neko nesto da mi objasni sta je to, kako zvuci i jel treba ici? missim, vidim kazu neki dnb, ja se u to ne razumem. ali ako je fun i ako moz da se izdjuska, da znam da li da idem.

Link to comment

ja uzasno slabo stojim sa tom muzkom ali da pokusam pomoci. par puta sam izasao na dnb i u toku skakanja sam pitao sta slusamo, receno mi je pendulum i da su oni trenutno jedni od najboljih u poslu. onda sam ih torrentovao, ali izgleda da meni takva muzika ne ide u kucnim uslovima. kasnije sam saznao da sam ih slusao uzivo na zurci u srpskom narodnom pozoristu kada je tadic pobedio nikolica ovaj poslednji put. tad je bilo odlicno iako nisam bas sasvim siguran da su to bili oniizguglo sam. http://www.happynovisad.com/pendulum-umest...snp-u.2636.htmlbili su oni, dakle ja kazem: dobro je

Edited by Hustler
Link to comment

@Killiana: Pendulum je super, idi. Ja dnb ne slušam mnogo gajbi (samo preslušam 1-2x kad me zanima kako nešto novo zvuči), ali me je par stvari takoreći oduševilo (npr. onomad Pendulum i recently Chase & Status).Elem:kultur.jpgBio onomad kad su bili u Zrenjaninu. Bilo predobro.Idem u Livingroom, iako su promešali postavu i novi album malo smara (bez -a, stvarno me smara). Ovu da mi odsviraju i ja srećan:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...