Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Sinoć imao multikulturno iskustvo - koncert Vibratora, pa još u pozorištu sve sa itisonom. Ima li u NSu kršten prostor za svirke?Predgrupa fantastična. Super s karamelom su ikone.

Link to comment
Sinoć imao multikulturno iskustvo - koncert Vibratora, pa još u pozorištu sve sa itisonom. Ima li u NSu kršten prostor za svirke?Predgrupa fantastična. Super s karamelom su ikone.
novi sad je poznat po nemanju dobrih prostora za svirke te vrste. al zato imamo tu divnu zgradu SNP-a... predgrupu da ne komentarisem, meni Vibratori bili super.
Link to comment
Karte za „Rammstein“ od 2.990 dinaraAutor: A. N. | 22.10.2009. - 05:00Prodaja ulaznica za koncert koji će sjajni nemački bend „Rammstein” održati 20. marta u „Beogradskoj areni” počinje sutra, a karte po ceni od 2.990 (parter), 3.490 (tribine), 4.900 (tribine 1. kategorije) i 4.950 dinara (fan pit) mogu se kupiti u „Bilet servisu”, „Eventimu” i na blagajni „Arene”.
Link to comment
novi sad je poznat po nemanju dobrih prostora za svirke te vrste. al zato imamo tu divnu zgradu SNP-a... predgrupu da ne komentarisem, meni Vibratori bili super.
Meni taj itison bio super, kad ti ispadne mobilni ne može da se razbije. I da, jebeš (pank) svirku na kojoj ti ispadne mobilni pet metara od bine i ti ga nađeš i ništa mu ne fali. Bilo mi frka da gasim cigare o onaj itison pa sam ih gasio u pepeljarama po stolovima. I žvaku sam uvio u papir pre nego što sam je bacio, da se ne zalepi.
Link to comment
Meni taj itison bio super, kad ti ispadne mobilni ne može da se razbije. I da, jebeš (pank) svirku na kojoj ti ispadne mobilni pet metara od bine i ti ga nađeš i ništa mu ne fali. Bilo mi frka da gasim cigare o onaj itison pa sam ih gasio u pepeljarama po stolovima. I žvaku sam uvio u papir pre nego što sam je bacio, da se ne zalepi.
Novi Sad, grad kulture.Bringing the best in people since 1748.

:puke:

Link to comment
Pokusacu da svoje uzasno pevanje usled Znojne Vagine™ opravdam necim kao sto je "tribute to Tom Waits". Dodjte da se veselimo...
Cekaj bre, jel ti imas neke veze sa ovim bendovima?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...