Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Rammstein stiže u Beogradsku Arenu! Petak, 16. oktobar 2009. 10:04 Jedna od najvećih koncertnih atrakcija i najpoznatiji nemački bend, „Rammstein”, nastupiće u Beogradskoj areni 20. marta sledeće godine! Takozvani "indastrijal metal" bend nastavlja svoju evropsku turneju 2010.godine i domaći fanovi, koji godinama iščekuju njihov koncert u Srbiji konačno će moći da vide poznati muzički spektakl upotpunjen pirotehničkim efektima.Ovaj bend, čija se muzika često klasifikuje kao „Neue Deutsche Harte” - kombinacija indastrijal metala, vokala, sintisajzera i ritam mašina - poznat je po fantastičnim živim nastupima uz upotrebu fascinantnih pirotehničkih sredstava. Grupa je osnovana 1994. u Berlinu, a ime je dobila po gradiću Ramštajn - Mizenbah u kome se 1988. godine dogodila nesreća na aeromitingu. Nakon ogromnog uspeha albuma „Sehnsucht” iz 1997, sa kojeg su se izdvojili veliki hitovi „Du hast” i „Engel”, nemački rokeri osvojili su i američko tržište. Sjajan period u karijeri „Rammstein” su zaokružili 2001. albumom “Mutter” sa koga se izdvojio singl “Feuer Frei”, kao i 2004. pločom „Reise, Reise”, sa koje su hitovi postali numera „Amerika” i balada „Ohne dich”. Posle albuma „Rosenrot” iz 2005, članovi benda su odlučili da se malo odmore Bend „Rammstein” čine Til Linderman, Rihard Kruspe, Paul Landers, Oliver Ridl, Kristof Šnajder i Kristijan Lorenc, a šestorica Nemaca odavno uživaju kultni status, ne samo zbog sjajne muzike već i zbog činjenice da su postali neverovatno popularni širom sveta iako pevaju na nemačkom jeziku. Sastav Rammstein objavio je nedavno spot eksplicitnog sadržaja za pesmu "Pussy" koja najavljuje njihov novi album, posle četiri godine pauze. Spot je režirao švedski reditelj Jonas Akerlund koji je ranije radio sa izvođačima kao što su Metallica, Madonna i The Prodigy. Pesma "Pussy" nalazi se na albumu pod nazivom "Liebe Ist Für Alle Da" koji je u prodaji od 16. oktobra. Iz Beogradske Arene najavljuju skori početak prodaje ulaznica.
:thumbup:
Link to comment
Nije ovde mesto da se radujemo. Za to treba otvoriti novi forum! cool.gif
Radujte se bre, ko vam brani?Ohrabrujem i one koji su se radovali Severininom koncertu da slobodno podele radost sa nama.
Link to comment
Niko nije bio na ZZ Topu?
Bio ja. Nisu me pustili u parter jer je bilo prepuno pa sam morao na tribine. Tako me zamalo nisu prebili likovi kojima sam zaklanjao pogled stojeći na stepenicama (jedan je pretio i mlatio štakom).Posle ovog prijatnog iskustva redar nas je poveo na mesta gde gledaš u zvučnike a ne binu. Posle nepristajanja od strane mene i moje devojke na takva mesta (tražili smo da nam vrate pare) našli su nam sedeća mesta malo iza polovine sale.I tako...@Ras: Wow, ti si neki intelektualac! Slušaš samo klasiku. <_< Edited by salerokada
Link to comment

Nema potrebe za uzbudjivanjem, lecenja kompleksa je vazda bilo. Stavise u jednoj je od definicija foruma, sasvim sam siguran, tako da nije frka, budimo tolerantni i razumimo znacaj i tog terapeutskog dejstva ove plemenite komune! ;)

Link to comment
@Ras: Wow, ti si neki intelektualac! Slušaš samo klasiku. <_<
Nikako. Radnička klasa.
Ih bre svi su suvise kul da se poraduju Rammsteinu?
Nije ovde mesto da se radujemo. Za to treba otvoriti novi forum! cool.gif
Šta znači primedba da su svi suviše kul da se raduju Ram.?Ja sam samo fino predložio da se radujete i podelite tu radost sa drugima.Kao što se ja radujem Bambi Molestersima, koji vas ne moraju da interesuju.Takođe, uzimam sebi slobodu da iznesem mišljenje da su Rammstein cirkuski bend.Vaše je mišljenje drugačije i ne vidim problem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...