Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

aaaiiiiiJuno Reactor po prvi put nastupiće u Beogradu, Srbiji, 13.Decembra u sklopu svoje Evropske turneje koja će obuhvatiti samo 12 gradova! Poziciju co-headlinera zauzimaju Slovenski veterani Laibach.Prodaja karata krece od 20.Oktobra, pocetna cena karte je 1.500, nakon toga cena karte ce biti 1.800, nakon promo perioda cena je 2.000, 50.VIP karata mogu da se kupe po ceni od 2.500 . Karte mogu da se kupe na blagajni SKC-a i putem Eventima

Link to comment

Kultur Shock in Europe03.12.09 Beograd YU (Dom Mladih)06-07.12.09 Serbia/ Croatia (TBA)Srdjan 'Gino' Jevdjevic: vocals, percussionVal Kiossovski: guitar, vocalsParis Hurley: violin, vocalsAmy Denio: sax, clarinet, vocalsGuy Davis: bass, banjo, vocalsChris Stromquist: drums, vocals, clarinet

Link to comment
nemam pojma ko je taj gino banana, a nisam previše upućen ni u kultur shock - upecao sam se na ime amy denio u line-upu :)
ona je jedna najdivnija autodidakticharka i dama svih meridijana ostavila mi je tako jednom poruku na myspaceu u kojoj se prisecja kako ju je dirnula jedna izvedba ciganchice koja je svirala setnu melodiju na violini nekog davnog ljeta u beogradu kao jedno od njenih most profound musical experiences ever :)
Link to comment

Subota, 7. novembar tekuće godine, CK 13, Novi Sad.UNISON (BG)NIYAZOV (NS)Veče orijentalnog zvukovlja i ružnih lica i tela. Svrnite da slušate orijentalno zvukovlje i gledate ružna lica i tela na bini i oko nje.početak valjda oko 22h, upad tačno 200 dindži.

Link to comment
kultur shock
Ako se dobro sećam nekog albuma od pre par godina s' kojim sam došao u dodir, sviraju (balkanski?) etno uporediv sa Bregovićevom varijantom.Ako grešim neka me neko demantuje.
Link to comment
Subota, 7. novembar tekuće godine, CK 13, Novi Sad.UNISON (BG)NIYAZOV (NS)Veče orijentalnog zvukovlja i ružnih lica i tela. Svrnite da slušate orijentalno zvukovlje i gledate ružna lica i tela na bini i oko nje.početak valjda oko 22h, upad tačno 200 dindži.
Izmena:Umesto Niyazov svira ROIR
Link to comment
Ako se dobro sećam nekog albuma od pre par godina s' kojim sam došao u dodir, sviraju (balkanski?) etno uporediv sa Bregovićevom varijantom.Ako grešim neka me neko demantuje.
kultur shock su imigrantski. teshkim znojem zaradjeni, primitivistichko-mentalski spoj muzichara sa svih strana sveta kojima je zajednichka pozamashna kolekcija System of a Down albuma i ljubav ka filmovima Tony Gatlifa i stoga se u tom kljuchu ne mogu poredit'sa bregovim balkanskim hardcorom jerbo bi to bilo preveliko ciganisanje, s obzirom na varijetet upliva i suburban-subkulturnih melting-pot sokova....na muzichkom nivou malo previshe populisticno za moj ukus, po-mo salata kao npr kad beirut otkriva toplu vodu za indi klince, samo za neku vishe-kst publiku. imagine manje namazani gogol bordello :P delili su binu sa gutbucketom, johnnioza je verovatno familijr.btw. mislim da se Amy mnogo bolje snashla u Danubians, u Kultur Shocku obitava jerbo ochigledno ima mnogo lepshe uspomene na ove prostore od Medi Olbrajt :) Edited by palfoot
Link to comment

na osnovu svega rečenog, mogu samo da pretpostavim da su skrnavili binu na kojoj je svirao gutbucket :) a ejmi je ubedljivo najbolja u sastavu tiptons, u kome četiri sjajne cure sviraju saksofone, a jedno momče ih prati na bubnjevima.

Link to comment
po-mo salata kao npr kad beirut otkriva toplu vodu za indi klince, samo za neku vishe-kst publiku.
:lol:tz,tz,tz, palfoote. ti si grima wormtongue savremene post-IHMovske kritike :wub:
Link to comment

Nego, evo jedna meganajava..l_94372bd1382a42938e9b51bc0ea65602.jpgDakle, ko je bio dovoljno lud da propusti kultni belgijski minimal electro sastav ABSOLUTE BODY CONTROL prosle godine na Exitu, imace priliku da se pokaje 01.11.2009 u 20h u okviru predstojeceg Samhain festivala na Akademiji:3818404777_5f5b513a32.jpgNastupaju jos:- kultna avant-klupska karaoke-elektropank atrakcija Ilegalne Emocije:l_c423924fd102d44756fbb1722b280f78.jpg- mladi novosadski electropop duo Sixth June:l_3eeeb7f0f4994e16985a60e4fa36de7a.jpg- Television Set aka Skanform aka Sleep Archive aka Roger Semsroth sa prejebene electro etikete Genetic Music:sleeparchive.jpg

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
na muzichkom nivou malo previshe populisticno za moj ukus, po-mo salata kao npr kad beirut otkriva toplu vodu za indi klince, samo za neku vishe-kst publiku. imagine manje namazani gogol bordello :P
Brega zbog primitivizma, inače je poređenje sa Beirutom/G. Bordellom ispravnije.Gadno u svakom slučaju (sve pobrojano).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...