Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

19 hours ago, Fakundo Sava said:

Puštene karte za Vrankovića  27.12 u Domu Sindikata 

Karte za taj koncert su puštene još odavno, prodato je 80% partera i recimo polovina kapaciteta balkona. Koga zanima nema baš još puno vremena da reaguje.

Link to comment

meni su njegovi koncertu u domu sindikata najgori od njegovih koncerata. zakucan si 4 sata za stolicu, ne mozes da cirkulises, pesme uglavnom spore, pivo i mokri cvor tesko dostupni jer moras da dizes ljude koji su zakucani u stolice...

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Ratamahatta said:

Pa ako cu 4 sata da stojim onda on meni dodje 3 iljade

 

Ostali koncerti su mu kraći. Ja se u domu sindikata uvek smorim na pola i jedva čekam kraj, zato više neću da idem. 

Link to comment
7 hours ago, Nikodije said:

 

Ostali koncerti su mu kraći. Ja se u domu sindikata uvek smorim na pola i jedva čekam kraj, zato više neću da idem. 

Pisao sam na drugom forumu o muzici, ali moglo bi se primeniti i na debelog pecarosa. Bio selektor demo bendovana lokalnoj gitarijadi, na predlog pokojnog Manitua (i sa ovog foruma) jedne godine pozovemo Ludolfe kao demo bend. Dok su čekali isplatu troškova Manitu i ja sedimo sa njima i pričamo. Inače, na tog gitarijadi ispraznili su salu sa oko 1200 ljudi u roku od 10min. Priča Fuzz kako su koji mesec pre toga svirali u nekom malom selu u Vojvodini. Spontano okupljeni, pošto nije bilo drugih dešavanja, ubrzo vide da to nije za njih i krenu napolje. Međutim, krene provala oblaka toliko jaka da su ostali na svirci. Bend je to video i krenuo u ludilo. Nakon koncerta, prilazi im lik i kaze: Momci, meni je pre dve nedelje umro otac, ali sada vidim da ima i veće tuge od moje.

Vranjkovic sedira publiku sporim pesmama, pa ih provoza kroz snove i na kraju razbudi i otera do wca. Dobar je on, samo da nastavi da postoji.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...