Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

'Al and the black cats' oduvali sinoc crnu kucu! Odlicna klupska svirka+dobra zabava, a jos bila sreda. Htedoh i 'Detonatore' da cujem, al kad su poceli jako rano, pa nisam stigla.

Link to comment

Poslednje izmene i dopune u vezi svirke u ponedeljak.ffd7ux.jpgPremesteno u Zicu jer u Underworldu ordiniraju fasisti i nacisti koji odredjuju politiku kluba. Sramota i bruka!

Link to comment
Ne znam šta je taj Red Union, ali Krš deluje izuzetno privlačno.
Ma taj Red Union uvalio se da im bude predgrupa, sačuvaj Bože. Proći će ko Gile Orgazam na Stonsima.
Link to comment

Koliko znam nije to Tobićev projekat, mada su deo iste "scene". U stvari, bar nije bio sa njima na bini na dve svirke na kojima sam ih ja slušao.

Link to comment
potrebna je trunka mazohizma da bi se slušalo.
trunka?! al' si fin. kod krsa vazi krilatica nomen est omen.s' druge strane, red union su, trenutno, jaci nego ikad®. ?ber-punk.
Link to comment
trunka?! al' si fin. kod krsa vazi krilatica nomen est omen.
priznajem, birao sam reči. :) bio sam im par puta na svirci, ne bude dosadno, popiješ par piva, šmekaš ženske u publici itakoto.činč, da, ista ekipa, ima ih dosta.
Link to comment
nije tobićev, ali je ista ekipa, isti sentiment, "nova srpska scena". potrebna je trunka mazohizma da bi se slušalo.
kao je sve na sirotinju izvadilo djokukako stvari stoje, vadjenje djoke je masovna pojava.Sve su to zapoceli Masoni. Miskovic i ostali.Tags: krsh rock blues ska narodna narodnjak sirotinja krš istina alternativna zabavna muzika punk šta treba maloj deci sta cinc tobic majka srbija srbiji besparica nema para
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...