Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

8 minutes ago, Filozof manijak said:

Gde im je drugi basista, onaj krupni?

Ta postava sa dva basa je prošlost.

  • Tužno 1
Link to comment
10 hours ago, Svemir Zeka said:

A vidi ga dobročinitelj :puke:

Ako se na mene odnosi, pardoniram se...

 

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, vladavsnarod said:

Ako se na mene odnosi, pardoniram se...

 

A ne, ne, sori :) nema veze s tobom. 

Link to comment
20 hours ago, vladavsnarod said:

I sad imaju postavu sa dva basa, samo manje jedu.

Drugi basista je Bambi iz Darkwood-a

Link to comment

GARDEN SESSIONS

Botanička bašta , Beograd

 

MANDO DIAO

23. jun 2024, nedelja 20:30

 

AMADOU & MARIAM

25. jun 2024, utorak 20:30

 

SANANDA MAITREYA

26. jun 2024, sreda 20:30

 

Gledao sam MANDO DIAO 2009. a AMADOU & MARIAM 2011. I jedne i druge na Exitu i bili su odlični.

Trebalo bi ponoviti AMADOU & MARIAM, mnogo su mi draži, videću...

 

SANANDA MAITREYA = Terence Trent D'Arby, sad proguglah.

  • Hvala 1
Link to comment

3+ sata na Vranjkoviću sinoć, zvuk bio iznenađujuće sjajan za baštu KST-a.

  • +1 1
Link to comment
On 25. 5. 2024. at 12:11, Milošica said:

Pričo Bajaga kod Galeba kako Lajbah odjebo tada nepoznate Ramštajne a nakon par godina ovi to zapamtili i odjebali njih kao predgrupu.

 

 

 

 

Quote

“S obzirom na to, da je izjava Momčila Bajagića Bajage o Ramštajnu u Lajbahu postala viralna, možda je ipak higijenski da se na nju odzovemo. Sa Bajagom, koji je inače simpatičan i respektabilan gospodin i relevantan popularni umetnik, sreli smo se jednom u Beogradu, u SKC. Bilo je to bilo povodom našeg koncerta 1997. godine, kada je stavio svoje ime u obranu Laibacha, jer je naš nastup u srpskome glavnom gradu (Hala sportova 14. novembar) tada skoro bio zabranjen.

No, priča, koju sada širi, spada više u folklor klasičnog srpskog humora i dementnog ribarskog preterivanja. Istina je samo to, da su Rammstein na početku bili veliki Laibach fanovi i da su kod Laibacha pronašli osnovnu inspiraciju za svoju muzičku i stilsku usmerenost. A da bi se Laibach ikada nudio Rammsteinu kao predgrupa, to nikako ne drži. Laibach je otklonio i saradnju sa U2, koji su u početku 90-ih izrazili želju, da nastupimo kao njihova predgrupa na stadionskoj turneji. Takvih poziva od velikih grupa bilo je još nekoliko. Mi smo se sa momcima iz grupe Rammstein inače nekoliko puta i susreli, ali to su bili uglavnom uljudni sastanci, jer su nas oni hteli lično spoznati. Članovi Rammsteina su obično redlovno dolazili na naše koncerte u Berlinu. U Sloveniji su Rammstein nastupili samo dva puta, februara 2005. (Hala Tivoli) i aprila 2013. (Arena Stožice). Spisak svih njihovih i naših nastupa – i još mnogo – toga može se proveriti na internetu, kao i podatak da li je Murska Sobota ‘tamo negde’ na granici Austrije i Italije”, saopštio je Laibach.

 

Bolje zvuči verzija sa preterivanjem :s_c:

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
On 28. 5. 2024. at 20:51, giuseppe said:

Drugi basista je Bambi iz Darkwood-a

Nije Bambi, nego Miki. Bambi svira gitaru.:rolleyes:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...