Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Meni utisci u okviru očekivanja, scenski nastup im je najjači daleko ispred ostalih, svirka dovoljno glasna, izbor pjesama uglavnom pogođeno, imao sam sreću što smo ipak 25.5. bili jer su oni prethodne večeri zaglavili u blato, druge večeri nije bilo tako strašno, mislim da je i Ramštajn zadovoljan sa nama iz sekend round to im je čista zarada  sve bilo postavljeno od prethodne večeri, uglavnom sve u svemu jedna fina žurka i naravno da su beogradski stan na dan najbolje profitirali iz čista mira.

Link to comment

posetioci koliko je ljudi bilo na jednom koncertu, otprilike?

Link to comment

Ej, ovo i mene zanima obzirom da mi prenose podatak od 50-60k ljudi po večeri, što mi deluje previše.

Link to comment

Ja bih ocenio na 30-40 hiljada, sigurno ne preko toga. Izvor su mi neka ranija open-air iskustva koja su delovala slično.

 

Ovo što pišu po novinama od 100 hiljada, to mački o rep odmah.

Link to comment

Stonsi su previše davno bili da bih mogao da uporedim, Depeche Mode isto. Možda i ja grešim, a možda novine prosto lažu i tada i sada (sada sigurno lažu). 

 

Taj deo između bine i tribina mi je delovao previše malo, a tu najveća masa stoji. Mogli su još pomaknuti tribine pozadi da bi stalo još ljudi, ali nisu i pitanje je zašto.

Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

A za Miloševićev miting? :covid19:

tada park nije izgledao ovako, veći prostor je imao na raspolaganju

 

 

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Stonsi su previše davno bili da bih mogao da uporedim, Depeche Mode isto. Možda i ja grešim, a možda novine prosto lažu i tada i sada (sada sigurno lažu). 

 

Taj deo između bine i tribina mi je delovao previše malo, a tu najveća masa stoji. Mogli su još pomaknuti tribine pozadi da bi stalo još ljudi, ali nisu i pitanje je zašto.

Ne bi se ništa videlo s tribina...

Link to comment
23 hours ago, klimt said:

EKSKLUZIVNO ZA KURIR Oglasio se LEGENDARNI PEVAČ čija se pesma čula na koncertu Ramštajna u Beogradu: Ponosan sam!

...

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...