Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Halid Muslimovic & Olja BajramiSydney 2009/05/02279 Macquarie StLiverpool
bili ovde u petak, prosao pored kluba nakon svirke, masa ljudi u trenerkama, nazalost nismo poneli oruzje...
Link to comment

au, blejim u flyer i ne vidim da pishe korozija?!?!?!?!ovi bulgari su ispodprosecni, ali sta se desava sa korozijom??? imaju li napokon neko izdanje???i gde bash 15.5. angry.gif

Link to comment
au, blejim u flyer i ne vidim da pishe korozija?!?!?!?!ovi bulgari su ispodprosecni, ali sta se desava sa korozijom??? imaju li napokon neko izdanje???i gde bash 15.5. angry.gif
pa sta fali - petak je, valda ne radis uvece? koga briga za bugare, ide se korozije radi.koliko znam - izdanja nemaju. dobro da se jos drze. mogao bi taj lokalni im skc da se otvori i za njih kao za ragman.
Link to comment

Божјом милошћу ипак успео да оверим још једaн концерт на "Волк" турнеји. Нема се шта много нагваждати, "Лајбах" је суверено развалио "Тренчтаун" свирком која је била бар десетак мегатона јача од оне на новосадском "Градилишту".П.С.Пази 'вамо, Гонзо мајсторе.

Laibach Volk Concerts12.08.2009 Belgrade Beer fest - Kalemegdan [info] SRB

^_^

Link to comment
Божјом милошћу ипак успео да оверим још једaн концерт на "Волк" турнеји. Нема се шта много нагваждати, "Лајбах" је суверено развалио "Тренчтаун" свирком која је била бар десетак мегатона јача од оне на новосадском "Градилишту".
svirka na trenchu je bila skroz drugacija od one na gradilistu. isti princip sa obradama nacionalnih kompozicija, ali potpuno drugi aranzmani, zivlji, bolji za festival. cak mi se cini da je i dosta pesama zamenjeno drugim, mozda se varam.2809_75220628001_555958001_1691070_1621674_n.jpg
Link to comment
Божјом милошћу ипак успео да оверим још једaн концерт на "Волк" турнеји. Нема се шта много нагваждати, "Лајбах" је суверено развалио "Тренчтаун" свирком која је била бар десетак мегатона јача од оне на новосадском "Градилишту".П.С.Пази 'вамо, Гонзо мајсторе.

 

^_^

mrmlj. ionako ispižđeh što zbog prvomajskog odsustva iz grada radi obžderavanja nisam bio u prilici da posetim Slobodku i vidim kolikoće Ljubljanci biti inspirisani svom tom mitteleuropskom atmosferoma sad mi ti još mećeš prst v živu ranu. i još spojler - umesto da sam uživao u senci palićkog rastinja okruženkamernim subotičanima, sledeća prilika za slušanje himni nudi mi semeđ pijanom marvenom omladinom u kaljuzi kalemegdanskoj.crkni. <_<al zato bejah onomad nalaibach-bach.png:bee: Edited by Gonzo
Link to comment
... sledeća prilika za slušanje himni nudi mi semeđ pijanom marvenom omladinom u kaljuzi kalemegdanskoj.
ih, kamo srece da je na Kalemegdanu <_<
Link to comment

DINO MERLINNATASA BEKVALACPARNI VALJAKTUTTI FRUTTI BENDPetak 22. maj 2009WHITLAM CENTRE90 Memorial AvenueLIVERPOOLTICKETSArena AU$ 80.00 (Stojeca mjesta)Tribina AU$ 100.00 (Sjedeca mjesta)VIP AU$ 200.00 (Vip zona ispred bine)Ulaznice u prodaji:Putem interneta: www.ticketline.net.aubara.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...