Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

barem neko prepoznaje prave vrednosti cool.gif jel si video mozda samo da li je open air ili ne? (ok, znam, mnogo pitam)p.s. kao covek gurman, da li si u SK jeo simit-burek? ako ne, toplo preporucujem! prazan burek u lepinji, zvuci ogavno ali je u stvari do jaja ukusno.
evo raspitao sam seu pitanju je OFF Fest, to je letnji dogadjaj pod kapom skopskog jazz festivala (isti ljudi u organizaciji, oliver belopeta i shurbe), opusteniji, sareniji po programuove godine izgleda ovako28.jun Lila Downs (Mexico)30.jun Melingo (Argentina)02.jul makedonsko vece, nisam upamtio imena04.jul Baba Zula plus Baklava (Mk)10.jul Patti Smithhttp://www.offest.com.mk/koliko se ja razumem u sve to lila downs i baba zula su must. kapiram da mi ne gine 7 dana vo skopje, koliko se radujem:)simit burek: znam, davno jeo, danas vise ne smem zbog zdravstvenih ogranicenja (nema testa u kolicinama vecim od 30grama, jbga).
Link to comment

Jel Baba Zula i dalje nastupa sa Hackeom iz Einstuerzende Neubauten? Pokidaše pre godinu i po na jazz festu u Sarajevu, vredelo bi to ponovo odgledati.

Link to comment
28.jun Lila Downs (Mexico)30.jun Melingo (Argentina)02.jul makedonsko vece, nisam upamtio imena04.jul Baba Zula plus Baklava (Mk)10.jul Patti Smith
Mozes li da se prisetish imena predvidjenih za makedonsko vece? Melingo je jos jedan must. Ako nisi imao prilike da cujes album preporucujem iz sve snage. Nick Cave neotanga. Samo klikni ovde.Da li Baba Zula svira zajedno sa Baklavom ili solo??? Za one koji nisu culi za Baklavu klik ovde. Edited by wayfaring stranger
Link to comment

baba zula i baklava su 2 odvojena koncerta isto vece na istom mestu, isto kao sto posle melingo nastupa rundek tj cargo triomakedonskih imena nema sanse da se setim, ali ako pozoves telefon koji stoji na kontakt strani off fest sajta, javice ti se shurbe licno pa ga pitaj. decko je vrlo ljubazan.slazem se za melingo ali bih pomenuo i lilu downs.

Link to comment
...i, kako je bilo?...jel' nam giles priredio najvece sranje od certa u zadnjih 5 godina, ili ga je neko skinuo sa trona?
jbga nisam siguran da razumem stilsku figuru koju si ovde primenio, ali - za moj staromodni ukus - dzajls je bio do kese, ali stvarno. fakin parti di dzej, bez mudroseranja. samo big tjuns, i razvaljivanje dens flora. od svega po malo, house, funk, disco, freestyle, hip hop, a pred kraj je krenuo da pegla po soulu. kad je pustio marvina geja, javilo mi se da mrem, ali preziveh nekako. mnogo dobro, 2x zaredom u bg skoro pa antologijski setovi, mislim da cu sledeci put da ga zaobidjem, nema sanse da spoji tricu. Edited by gazza1
Link to comment

...mozda i jeste problem to njegovo muljanje, mada zvuci lepo to sto si nabrojao...meni prvi put bio bas dobar, u barutani...u sc-u vec onako, ali nikola konte izvadio stvar...a posle toga mi je bilo sranje, mrzim cert na kome moram da cekam pet stvari da bi bila jedna dobra...onu fazu kad se lozio na juznu ameriku ne mogu da smislim...i prestao sam da idem...a kada sam cuo da je ove godine u DO party, nisam mogao da verujem da ce uz takvog gilesa ljudi da imaju krsh zvuk pride za 700 dindzi (osim ako nisu dali neke pare i za zvuk od onog miliona za renoviranje)......inace, volim emisiju, pogotovo u kolima kada je zabodem, i kada je slusam tiho...ali na set tesko da cu ikada opet da mu odem...i btw, nisi valjda veceras izdao publiku tako brzo? :)

Edited by BigLebowsky
Link to comment
...ladno je neko iznajmio dub pistolse da sviraju na ovom rambojarboliprezirssmaranje gde se ufur placa konzervama i plasticnim flajkama...svejedno, likovi su carevi, sviraju do jaja ziku, od certa redovno naprave zurku i ponasaju se na bini, misle da su smekeri...nisam slusao novi album koji ce verovatno da prze, ali ako je poput prva dva, nema zime...preporucujem, nema bolje zabave za dzabe....
...ako racunam prenatalne certove i bisti bojse na egzitu, danas je bio na drugi dobar cert na koji sam odveo klinca...nije bilo iznenadjenja...
Link to comment
i btw, nisi valjda veceras izdao publiku tako brzo? :)
haha, ne pitaj - ko je koga tu izdao - od vremenske prognoze ( u kosutnjaku u ponoc na T-metru u mojim kolima bilo 9C) do nepostojeceg stejdz menadzera zahvaljujuci kome je rambo peglao jedno 2 cuke, od toga barem trecinu neko kolo, pa je timetable dosta rano otisao u qrac. s obzirom da se u ponoc po dogovoru sa murijom stvar gasila, onda smo pustili billa brewstera da odradi svoj honorar a mi smo svoj dobili bez ulozenog rada:)
...ako racunam prenatalne certove i bisti bojse na egzitu, danas je bio na drugi dobar cert na koji sam odveo klinca...nije bilo iznenadjenja...
jbote kad covek malo bolje razmisli, kvalitetni popodnevni koncerti za roditelje sa decom bi mogli da budu dobar biz - zamisli sonic youth gig u 4 popodne sa 2 soma odraslih i 2,5 soma uzrasta 3-7! rokenrol!
Link to comment
jbote kad covek malo bolje razmisli, kvalitetni popodnevni koncerti za roditelje sa decom bi mogli da budu dobar biz - zamisli sonic youth gig u 4 popodne sa 2 soma odraslih i 2,5 soma uzrasta 3-7! rokenrol!
meni je to super fora. koncert ili festival koji pocinje po danu. odes izvalis se na poljance (za nas lenje idealno) pijes pivo i uzivas.
Link to comment
meni je to super fora. koncert ili festival koji pocinje po danu. odes izvalis se na poljance (za nas lenje idealno) pijes pivo i uzivas.
Jedina gradska svirka tog tipa je Voxstock na Kosutnjaku. Svake godine ima krsh i lom dece, cebad na poljani, kucici...ma super je, cak i ako izvodjaci nisu uvek na nivou atmosfere
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...