Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">
Link to comment

Ihaaaaaa! Bacuske, pocujte!Postovani,Long Play Legendarni Leningrad Cowboys iz Finske stižu prvi put u Beograd i Srbiju da održe koncert 9. maja u Domu sindikata, gde će publika čuti neočekivane i duhovite obrade svetskih pop i rok klasika, koje izvodi bend jedinstven po uvrnutim "Elvis sreće jednoroga" frizurama, šarenim odelima i pola metra dugim špičastim cipelama.U glavni grad Srbije konačno stiže 11 Lenjingradskih Kauboja uz dve rasplesane Lenjingradske Kaubojke sa isključivim ciljem da uspavanu beogradsku publiku ekstremno energičnom muzikom nateraju da vrišti, skače, zabavlja se i luduje!Ovo je zaista jedan od najneverovatnijih nastupa koje ćete ikada iskusiti, a za to jedinstveno zadovoljstvo ulaznice su 1.500, 1.800 i 2.000 dinara, koje se mogu naći na blagajni Doma sindikata, i prodajnim mestima Biletservisa i Tiketlajna.

Link to comment

na majspejs stranici pise da Baba Zula (turski psihodelik ruts dub sastav, nekima mozda poznatiji iz filma "Crossing the Bridge") svira 4. juna na nekom festivalu u Skopju. do jaja!p.s. da li mozda neko zna o kom se festivalu radi, i neke poblize informacije? planira se hodocascehttp://www.myspace.com/babazula

Edited by ass?ck
Link to comment
Mislim da je to nešto najegzotičnije što mogu da zamislim u oblasti muzike :)
sta ti je tu egzoticno osim sto su jamajka i turska daleko od nasruts i dub su rodjeni brat i sestra a psihodelija sestra od tetke dabua turska je kafa
Link to comment

...ladno je neko iznajmio dub pistolse da sviraju na ovom rambojarboliprezirssmaranje gde se ufur placa konzervama i plasticnim flajkama...svejedno, likovi su carevi, sviraju do jaja ziku, od certa redovno naprave zurku i ponasaju se na bini, misle da su smekeri...nisam slusao novi album koji ce verovatno da prze, ali ako je poput prva dva, nema zime...preporucujem, nema bolje zabave za dzabe....

Link to comment
na majspejs stranici pise da Baba Zula (turski psihodelik ruts dub sastav, nekima mozda poznatiji iz filma "Crossing the Bridge") svira 4. juna na nekom festivalu u Skopju. do jaja!p.s. da li mozda neko zna o kom se festivalu radi, i neke poblize informacije? planira se hodocascehttp://www.myspace.com/babazula
video sam postere za to sad dole po makedoniji al ubi me ne znam uopste sta je u pitanju, uglavnom su neka etno imena i slicno a baba zula je bilo jedino sto sam prepoznaobojim se da cemo morati na hodocasce do skoplja, baba zula su turski can, plus sama pomisao na skopske kafane i bitpazar je dovoljna da mi krenu bale na usta....
Link to comment
video sam postere za to sad dole po makedoniji al ubi me ne znam uopste sta je u pitanju, uglavnom su neka etno imena i slicno a baba zula je bilo jedino sto sam prepoznaobojim se da cemo morati na hodocasce do skoplja, baba zula su turski can, plus sama pomisao na skopske kafane i bitpazar je dovoljna da mi krenu bale na usta....
barem neko prepoznaje prave vrednosti cool.gif jel si video mozda samo da li je open air ili ne? (ok, znam, mnogo pitam)p.s. kao covek gurman, da li si u SK jeo simit-burek? ako ne, toplo preporucujem! prazan burek u lepinji, zvuci ogavno ali je u stvari do jaja ukusno.
Link to comment

Novembar i Concrete Worms sinoc u SKC-u - odlicni !!!Ni Kosta nije mogao da se seti kada je Novembar prosli put svirao u BG-u.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...