Jump to content

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

...meni je i tacno u pre podne ozbiljan album...mada fali im moskri, taj je ludo repovao...bio je i neki treci tip sa mikrofonom na bini, nemam pojma koji je...i dva lika za gramofonima, carevi...

Link to comment
...meni je i tacno u pre podne ozbiljan album...mada fali im moskri, taj je ludo repovao...bio je i neki treci tip sa mikrofonom na bini, nemam pojma koji je...i dva lika za gramofonima, carevi...
Video sad izveštaj na popboksu. Kažu da je Bvana u pitanju. Spominju ga često u pesmama, a i sudelovao je i na Tačno u pre podne i Grejstest hits. Tačno u pre podne, slažem se da je ozbiljan. Isti pogled na stvarnost, a Moskri fali da onim svojim mrzovoljnim deonicama da onu smorenu džanki atmosferu. Malo stilskog poigravanja, pa se album rasplinuo. Ali budimo realni, jedan je Pajp, U petnes do osam u subotu usta ja..., Gandžu puši, Air max... Ploča žestoka i po stihovima i po bitovima. Ej živote patnjo, ej živote bedo... cool.gif
Link to comment

Dojdjte na svirku!SB6Promo.jpgSonic Boom Six (Manchester)2aig3vb.jpgRed Union (Isle of Man)CK13, Petak 27. Februar upad 400 u Mungosu pre, pesto na vratimaProvedite ugodno vece sa prijateljima...

Link to comment

Bojan Djordjevic je upravo najavio u Disko 3000 da ce 3MA nastupiti 12. marta u velikoj sali Doma Omladine u 12:30 ???????Jbt, pa koji koncert pocinje u podne? Sta su ovi, oboleli od spavace bolesti. Ima li neko informaciju koja bi mi se vise svidela????Edit: Počinje u 20:30. Informacija koja je spasila situaciju.3ma.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...