Jump to content

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ne znam da li pratis scenu ali Cute Lepers su super! Novi bend clanova The Birefs koji su zakon za sebe. Aj idi pa nam pricaj!
Samo da potrvrdim, ne laže empe. Gledala ih ovde prošle godine, bila fina svirka. Za ozbiljno. Sad sam fan, imam i dokaz.lepers002wk1.jpg
Link to comment
Otiso glavni covek u ShvicuEeee, juce biloInace izdali su za SKC pre nego sto su otisli.Osim toga, Bad Penny... ja ovlazio
bah, ja mislio danas. nisam fan tizziesa i uopšte te vrste svirke, ali rispektujem, dobri su, mislio sam otići.bad penny, nikad čuo.
Link to comment
Samo da potrvrdim, ne laže empe. Gledala ih ovde prošle godine, bila fina svirka. Za ozbiljno. Sad sam fan, imam i dokaz.
i priliku da ih opet vidis:LEPERS 2009 EUROPEAN TOUR, 23 feb 2009 20:00@Hafenklang - Hamburg
Link to comment
i priliku da ih opet vidis:LEPERS 2009 EUROPEAN TOUR, 23 feb 2009 20:00@Hafenklang - Hamburg
E, videla sam, probam da odem pa da ti pričam. Nažalost ovde ne sviraju zajedno sa Buzzcocksima, oni su nekih nedelju dana ranije.
Link to comment

...ja isao juce na prti bee gee, prvi put u zivotu (:stid:)...ako zanemarim publiku i cinjenicu da sam bio bar 10 dina stariji od najstarijeg posetioca, mogu reci da sam iznenadjen da neki domaci hip hop cert moze da zvuci dobro...definitivno jedina ekipa te vrste koja zvuci kako treba...kada bi poradili na redosledu stvari koje izvode, mogli bi da prave ozbiljno dobre zurke...na stranu sto bacaju rime na najbolje semplove u istoriji......prti bee gee kraljevi andergraund zvuka...

Link to comment

evo da (prvi) priznam, napustio sam morikoneov gig na pola.OK - otisao sam bez mozga, nije mi palo napamet ni da se informisem ni da pokusam da zamislim kako ce to da izgleda u areni. jebeno valentinovo, gomila srBskih novo japija koji su izveli svoje cicane, jedno 6000 ljudi po slobodnoj proceni. vecina nikada na koncertu simfonijskog orkestra - sto je ovo, okreni obrni, realno bilo. izvadjena iz filmskog konteksta, posredovana orkestrom od 100 i horom od 120 dusa, morikoneova muzika tesko da ima neki sustinski kvalitet, sem kurioziteta, niti moze izdrzati poredjenje sa ozbiljnijim igracima muzike 20.veka (za pocetak nino rota, po nacionalnoj i filmskoj liniji). ne bih da zvucim kao dzangrizalo posto mislim da je jedan od zaista najvecih kompozitora namenske muzike ali je ovde zbilja problem izazvan pokusajem da joj se angazovanjem 220 muzicara i celim kontekstom udahne tezina koju ona nema. da je neki kamerniji orkestar, topla letnja noc u recimo ambijentu poluraspalih kulisa filmskog grada, ovo bi mozda bilo nezaboravno iskustvo. ali u areni (fuj!), sa nemogucom misijom zvanom ozvucavanje ovolikog orkestra (uz dilej sa svih strana ove akusticke crne rupe), meni je ovo vecim delo zvucalo kao james last orchestra minus trash moment, sa izuzetkom druge polovine prvog dela kada je spektakularan mecosopran kome ne znam ime konacno uspeo(la) da unese malo zivine na teren. onda sam otisao.

Link to comment

ako je zvucalo slicno onom sto su pustali pre par dana na STB iz napulja, rima ili odakle vec, a pretpostavljam da jeste, onda nema sumnje u gazzin sud. morikone je dosada na kub.ali zato je visente amigo bog. :Hail: hvala upucenima koji su me ispravno uputili da slusam pravu stvar.

Link to comment

ja nemam problem sa dosadom, ovo je pre bilo jedno jako povrsno iskustvo. neke stvari prosto treba ostaviti u onom obliku u kome su postale slavne i priznate. da je recimo koncert pratio odredjeni vizuelni deo, neka montaza filmskih scena, nesto sto bi imalo nekakvu asocijativnu vrednost, bilo sta, utisak bi bio drugaciji. godisnje overim barem 20 koncerata klasicne muzike i mozda su moji parametri poremeceni zbog toga ali svedena na nivo predloska za hor i simfonijski orkestar, iz morikoneove muzike prosto isplivava gomila povrsnosti, patetike i kica koji se tesko vare. OK videli smo legendu, i meni moj otac ceo zivot prica da je uzivo video euzebija (ili je to bio pele) u beogradu. to bi otprilike bilo to.

Link to comment

Pobegao posle 20 minuta. Publika potpuno nepodnosljiva: gazde trafika koje mrmljaju da im je dosadno, i komentarisu da bi neko trebalo da najavljuje izvodjace, da ih predstavi publici i tako dalje, sve sedeci na detaljnim programima. Bzvz kraj odlicnog Guitar arta.

Link to comment
...ja isao juce na prti bee gee, prvi put u zivotu (:stid:)...ako zanemarim publiku i cinjenicu da sam bio bar 10 dina stariji od najstarijeg posetioca, mogu reci da sam iznenadjen da neki domaci hip hop cert moze da zvuci dobro...definitivno jedina ekipa te vrste koja zvuci kako treba...kada bi poradili na redosledu stvari koje izvode, mogli bi da prave ozbiljno dobre zurke...na stranu sto bacaju rime na najbolje semplove u istoriji......prti bee gee kraljevi andergraund zvuka...
Koji je repertoar bio? Zadnji albuum, ili je rađen i Grejtest hits?
Link to comment

najjace je bilo na pocetku kad su neki momci izasli na binu da nameste stalke a publika krenula da aplaudira mislici da se radi o izvodjacimadrugi deo certa je bio jos losiji od provogali zbog one stvari iz bilo jednom na divljem zapadu, kad je pevala ona riba, je vredelo dociburazer i ja smo se ranije ubijali od morriconea i nadali smo se masi hitova kad ono....mosha

Edited by sherman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...