Jump to content

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

BIo juče na BO ... Svirka odlična, Bojana raspoložena, publika zna zašto je došla. Sjajan ugođaj. Jedina greška je što su pred kraj počeli da puštaju publiku koja je došla da sluša emisiju Neviđeno, jer su bukom, čuđenjem šta se to dešava i zašto neka žena svira kada su oni došli da slušaju kilerse i šta-ti-ja-zna-šta-već pokvarili poslednjih 15-ak minuta svirke...

Link to comment

e, Pixie, ti u amburgu, bas ono, a? ja poslo sestru tamo skolu da uci, pa aj malo se druzite, idete po koncertima ijonda je upoznas s kakvim dobrostoecim gastosom i tako... oces?

Link to comment

Dobrostoećim gastosima moj tefter oskudeva, ali ako to nije problem, za ostalo se možda možemo dogovoriti. Naravno, prvo očekujem (sestrin) detaljan muzički/koncertni profil na PM. ;)

Link to comment

jel ovde mozemo da pisemo i utiske?veceras bio na oprostajnom koncertu drugarovog benda i dodjem ranije i uhvatim predgrupu i... jebote!coveka znam 15 godina i nisam imao pojma da uopste svira elektricnu gitaru. znao sam da je tamburao po kudovima, a ovo mu je bio prvi nastup. i kada sam dosao islo je 'mariconda's friend of mine', sto je bilo prvi put da cujem tu stvar uzivo. onda im je pukla zica, pauza, ceka se galvna tacka... medjutim ovaj je zbog ekipe uzeo akusticnu gitaru i krenuo da redja neke neverovatne stvari iz 50's ko summertime blues i slice pizdarije i onda predje na bas pravi bluz koji je opet odlicno svirao. razume. u podrumu pizdarija. tu su sredili i zicu na elektricnoj i do kraja picili garazu. bubnjar je odlican, basista solidan. sigurno jedna od najboljih svirki domacih bendova. svaki trenutak je bilo zadovoljstvo slusati. samo jos da ovaj krene cesce da svira. bad penny, covek se zove vule

Edited by Hustler
Link to comment
jel ovde mozemo da pisemo i utiske?veceras bio na oprostajnom koncertu drugarovog benda i dodjem ranije i uhvatim predgrupu i... jebote!coveka znam 15 godina i nisam imao pojma da uopste svira elektricnu gitaru. znao sam da je tamburao po kudovima, a ovo mu je bio prvi nastup. i kada sam dosao islo je 'mariconda's friend of mine', sto je bilo prvi put da cujem tu stvar uzivo. onda im je pukla zica, pauza, ceka se galvna tacka... medjutim ovaj je zbog ekipe uzeo akusticnu gitaru i krenuo da redja neke neverovatne stvari iz 50's ko summertime blues i slice pizdarije i onda predje na bas pravi bluz koji je opet odlicno svirao. razume. u podrumu pizdarija. tu su sredili i zicu na elektricnoj i do kraja picili garazu. bubnjar je odlican, basista solidan. sigurno jedna od najboljih svirki domacih bendova. svaki trenutak je bilo zadovoljstvo slusati. samo jos da ovaj krene cesce da svira. black penny, covek se zove vule
pa ovo zvuci dojajno, a ja u zivotu nisam cuo za black penny. fak, oprostajni. jos.
Link to comment
the cute lepers + buzzcocks, 4/03/2009 22:15@sala el sol, madrid.
Ne znam da li pratis scenu ali Cute Lepers su super! Novi bend clanova The Birefs koji su zakon za sebe. Aj idi pa nam pricaj!
Link to comment
Ne znam da li pratis scenu ali Cute Lepers su super! Novi bend clanova The Birefs koji su zakon za sebe. Aj idi pa nam pricaj!
pratim, tu i tamo.i po prvi put mislim da cu uzivati i u predgrupi. :)vazi, pricacu. a ako me ne bude mrzelo, mozda ponesem i fotoaparat da vam vizuelno prikazem sto bendove, sto madridsku punk menazeriju. :D
Link to comment
š'oo? :o
Otiso glavni covek u Shvicu
:o zar tizzies nije trebalo da bude danas, u dvorištu?
Eeee, juce biloInace izdali su za SKC pre nego sto su otisli.Osim toga, Bad Penny... ja ovlazio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...