Jump to content

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

naravno :)nego, ja bih to svejedno overio, makar se i razocarao, a nesto vise od toga ne bih ni ocekivao. jbg, i dan-danas kad cujem, otopli mi oko srca.

za obo sluze drugovi :)precizne informacije, bas kao sto treba.ma ni meni se nesto posebno ne ide. a ako je, kao sto ti kazes, cu potrosim tih 30? na nesto korisnije od ubijanja idola iz mladosti.samo se prisetim "koncerta" sisters of mercy i dovoljno mi je. citacu kritike na blogovima i gledati na utubu kako je bilo. :D(zapravo, radi se o 15?, posto sam 15 vec potrosio na novi cd killersa :P: )haug!
Link to comment
ne seri. to se ne propusta, ipak.ponovo cu krociti u pinki. poslednji put na koncertu grupe film, many moons ago.
stiglo mi na sms. ima i nastavak: svi posetioci ce dobiti extra jaku dozu optimizma da se prezivi svetska ekonomska kriza :) bio letos u blue moon-u (jebem ti izbor mesta), ali neka. vredi samo tako. Edited by holden kolfild
Link to comment

The Dirtbombs veceras. Tornado. Nekako ovako:dirtbombs081208molotow0tr1.jpgdirtbombs081208molotow0bu3.jpgdirtbombs081208molotow0nm0.jpgdirtbombs081208molotow0vx8.jpgOvaj tetovirani desno je basista. Da l' je novi, nemam pojma. Bad kaze jeste. Lici malkice na Kianu Rivsa i fino basira.Moj favorit je ipak gitarkinja :heart:dirtbombs081208molotow0ih5.jpgInace, napunili Molotow i imaju sasvim solidnu bazu fanova ovde, kako mi se cini. Svirali dosta stvari sa "We Have You Surrounded" (na sta su ljudi najvise i ludeli), cini mi se da su poceli sa "Leopardman at C&A" (je l' se tako bese zove? - ili je mozda bila jedna od prvih stvari, nisam sigurna), ali i dovoljno ostatka repertoara. Na kraju prvog bisa jedan od bubnjara preneo skoro ceo set bubnjeva u publiku i nastavio da svira sam jos bar 10-ak min nakon sto su ostali zbrisali. Car.A mene nije bilo blam da na stejdzu pored Mika sa jos nekim devojcicama shake it, shake it, baby... Bade, kad budes video kompromitujuce fotografije, bice Don't pretend that you don't know me :D Ali meni bilo lepo :)

Link to comment
The Dirtbombs veceras. Tornado. Nekako ovako:dirtbombs081208molotow0tr1.jpgdirtbombs081208molotow0bu3.jpgdirtbombs081208molotow0nm0.jpgdirtbombs081208molotow0vx8.jpgOvaj tetovirani desno je basista. Da l' je novi, nemam pojma. Bad kaze jeste. Lici malkice na Kianu Rivsa i fino basira.Moj favorit je ipak gitarkinja :heart:dirtbombs081208molotow0ih5.jpgInace, napunili Molotow i imaju sasvim solidnu bazu fanova ovde, kako mi se cini. Svirali dosta stvari sa "We Have You Surrounded" (na sta su ljudi najvise i ludeli), cini mi se da su poceli sa "Leopardman at C&A" (je l' se tako bese zove? - ili je mozda bila jedna od prvih stvari, nisam sigurna), ali i dovoljno ostatka repertoara. Na kraju prvog bisa jedan od bubnjara preneo skoro ceo set bubnjeva u publiku i nastavio da svira sam jos bar 10-ak min nakon sto su ostali zbrisali. Car.A mene nije bilo blam da na stejdzu pored Mika sa jos nekim devojcicama shake it, shake it, baby... Bade, kad budes video kompromitujuce fotografije, bice Don't pretend that you don't know me :D Ali meni bilo lepo :)
hej, drago mi da ti bilo lepo :) doduse, nisam ni ocekivao nesto drugacije jer su ubice uzivo.xexe, posalji te fotke nekako. bas si me zagolicala ;)
Link to comment
The Dirtbombs veceras. Tornado. Moj favorit je ipak gitarkinja :heart:dirtbombs081208molotow0ih5.jpg
Ekipa oko mene se (u julu) jednoglasno složila oko ovoga.
A mene nije bilo blam da na stejdzu pored Mika sa jos nekim devojcicama shake it, shake it, baby...Ali meni bilo lepo :)
Znam neke odavde koje su isto to radile. I nije ih blam.
Link to comment

ne znam za te dirtbombse. p4k im je dao neku jadnu sedmicu a i to samo zbog reference na alana moorea, kazu da im je slab taj distopijski koncept - a pravi hipsteri se ne loze na pesme i gitare, nego na koncept. a oni su p4k friendly band, turovali sa tvotr i spiritualized. a ni vi me niste ubedili. misim, ne verujem ljudima koji ne razlikuju gitaru od basa.

Edited by fancy claps
Link to comment
aj' me obraduj da imas pocetkom januara nesto sto vredi.
trebalo bi da imam japance, 2UP: http://www.myspace.com/2up obrati paznju na youtube sa mike wattom. jedino, malo sam se zajebao oko datuma, 6. i 7. januar. valjda ce neko i da dodje da ih gleda. krajem januara ssm.
ne znam za te dirtbombse. p4k im je dao neku jadnu sedmicu a i to samo zbog reference na alana moorea, kazu da im je slab taj distopijski koncept - a pravi hipsteri se ne loze na pesme i gitare, nego na koncept. a oni su p4k friendly band, turovali sa tvotr i spiritualized. a ni vi me niste ubedili. misim, ne verujem ljudima koji ne razlikuju gitaru od basa.
jebes pitchfork, a i bilo sta drugo kao izvor infoa da li neki album valja ili ne. poslednji d-bombs je fenomenalna ploca i ima bar 2 hita koji kao singl mogu da razbucaju kompletan prethodni album (ever lovin man i pretty princess day. uh, zaboravih na wreck my flow i i hear the sirens). uclanis se u sklou, tamo ima brdo svega i svacega, skines, cujes i ako ti se svidi ne znam kakav bi te p-fork ubedjivao u madrfakin koncept i ostale nevazne stvari. nego, ko to ne razlikuje gitaru od basa? ne primetih nesto. ako si mislio na ko melinu, ona sada svira gitaru kao sto je pikseta lepo rekla.
Link to comment
ne znam za te dirtbombse. p4k im je dao neku jadnu sedmicu a i to samo zbog reference na alana moorea, kazu da im je slab taj distopijski koncept - a pravi hipsteri se ne loze na pesme i gitare, nego na koncept. a oni su p4k friendly band, turovali sa tvotr i spiritualized. a ni vi me niste ubedili. misim, ne verujem ljudima koji ne razlikuju gitaru od basa.
fancy, a sto bi te ko bilo sta ubedjivao? malo manje teoretisi, izadji medju ljude i odluci sam. ili sedi kod kuce i gledaj sta kaze pitchfork. k'o sto vec rekoh - sam odluci. nema razloga da te ubedjujem. kao sto nema razloga da ti mene ubedjujes da ne umem da prepoznam gitaru. a da mi ne verujes mozes slobodno, to jedno sa drugim nema veze.i tako, ja sam se lepo provela. a kako je na pitchforku? :)
Link to comment
ne seri. to se ne propusta, ipak.ponovo cu krociti u pinki. poslednji put na koncertu grupe film, many moons ago.
vise je izbluzirana svirka. djuka je pobedio u svom istrazivanju big bill broonzy-ja i sl. mada je ostalo i starog duha.tebi dajem sve sviraju na svakom nastupu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...