Jump to content

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

mogli su i the roots da dovedu na taj becks kad su već u komšiluku. sviraju 29.11 na nekom festivalu u skoplju. (dan republike :D)
Nije to neki festival vec Taksirat, koji je dovodio "zvucna" imena prethodnih godina...
Link to comment

i vise od toga, jedan od jacih gigova ovde zadnjih 10 god;) dva sata dvaes minuta pakla, od toga prvi sat u identicnom redosledu it takes a nation of million to hold us back..... imaju opaku hemiju za beograd, totalni rispekat!!!

Link to comment
Kakav je bio AB?
posle dana na poslu, i nekoliko sati na nogama, zaista nisam mogao da to proveravam. tako je to kad dobijes dz karte cool.gif toliko sam bio umoran da sam samo hteo sto pre da nadjem negde bitter lemon u konzervi i sednem, legnem, odmorim
Link to comment

20 godina od it takes a nation of million to hold us back. kakva ludnica jebote!S1W :Hail:DJ Lord :Hail: :Hail: :Hail:zvuk :wacko:e, pivo bilo 200 kinti, a kad kupiš cigare za 90 dobiješ pivo za dž. :D ja popio hektolitar piva i razdelio pljuge drugarima jer ne pušim.

Link to comment
posle dana na poslu, i nekoliko sati na nogama, zaista nisam mogao da to proveravam. tako je to kad dobijes dz karte cool.gif toliko sam bio umoran da sam samo hteo sto pre da nadjem negde bitter lemon u konzervi i sednem, legnem, odmorim
mislim da pita za bama a a ne za audio bullyspa i bam je bio spektakularan, pustao covek sve zivo, totalno putovanje kroz istoriju crne muzike od smokey robinsona do planet rock, uz ludilo na sceni sa njima trojicom, zavrsio tako sto je mengele seo za bubnjeve i krenuo da vari funky drummer ritmove i BAM koji baca rime preko toga..... ja bio na plafonu totalno
Link to comment
mislim da pita za bama a a ne za audio bullyspa i bam je bio spektakularan, pustao covek sve zivo, totalno putovanje kroz istoriju crne muzike od smokey robinsona do planet rock, uz ludilo na sceni sa njima trojicom, zavrsio tako sto je mengele seo za bubnjeve i krenuo da vari funky drummer ritmove i BAM koji baca rime preko toga..... ja bio na plafonu totalno
Jao vidi stvarno, i Audio Bullys su AB. :) Eh, nikako da pogledam Bambaatu, al uvek je u nekim (za mene) pogrešnim kombinacijama, pa ne odem iz čiste mrzovolje. I naravno, posle se kajem.
Link to comment

Lancia nas je izgleda napustio, tako da ne ocekuj pomoc od njega ovde, a i bmfbp je sve slabije prisutan. Ne znam vojo sto da cinis? evo ja jadna i bolna, taman odlucim da bih i sama samcata otisla na koncert Alice Coopera i evo otkazan... :rant: + :cry:

Link to comment

idi, samo, ne ocekuj puno. to su sada samo johansen i sylvain. bili u zagrebu pre godinu-dve. nisam hteo da idem, cuo da su bili sramota, ali to je neki jebeni festival, te moguce da ih bilo briga da se oznoje.ako odes, javi kako je bilo.

da l' da idem, ili da ne idem sutra na new york dolls?srcanabati (a sigurno i bad) kaze da da.sta bi mi rekao lancija? nikada ga nema kada mi je potreban :(
Link to comment
idi, samo, ne ocekuj puno. to su sada samo johansen i sylvain. bili u zagrebu pre godinu-dve. nisam hteo da idem, cuo da su bili sramota, ali to je neki jebeni festival, te moguce da ih bilo briga da se oznoje.ako odes, javi kako je bilo.
za obo sluze drugovi :)precizne informacije, bas kao sto treba.ma ni meni se nesto posebno ne ide. a ako je, kao sto ti kazes, cu potrosim tih 30€ na nesto korisnije od ubijanja idola iz mladosti.samo se prisetim "koncerta" sisters of mercy i dovoljno mi je. citacu kritike na blogovima i gledati na utubu kako je bilo. :D(zapravo, radi se o 15€, posto sam 15 vec potrosio na novi cd killersa :P: )haug! Edited by voja i
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...