Jump to content

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Cenim da ce nas gosin Reakcija biti mastovitiji, ovo je samo malo doteran omot novog albuma "Get It Together". ;)
ne sumnjam ni ja da ce se gosn Reakcija potruditi, malo se zezam na neciji racun ;) . mada zalud sav njegov raskosni likovni talenat ako cena karte bude 2000 din! :(
thx za info. verovatno cu da rizikujem. (ne bi bio prvi za koji sam se zajebao.)
molim vojo i :) . nadam se da se neces razocarati ako odes!! Edited by batticuore
Link to comment

srbija do essena!Upad na rockpalast festival 35e, Srbin platio 10 i castio zemaru na vratima pivom (dok sam stajao u redu za karte, cuo da prica mobilnim na Jugoslovenskom pa ponudio deal. Odmah prihvaceno!)Glasvegas pokidali. Odsvirali taj jedan album sto imaju od pocetka do kraja. Dosta mase ali malo fanova pa smo upali u oci i usi bendu sto je rezultiralo odlaskom u bekstejdj gde je KDP opet prokuljao iz mene. Dakle: puno grebanja finog vina i currywurst uz prijatno caskanje sa bubnjarkom koja nema bas bubanj jer ne ume da ga svira. Odlican bend. Zakon provod. Pevac ladno lici na Strummera...here we, here we, here we FUCKING GOOOOOOOOOOO!

Edited by Mp40
Link to comment
srbija do essena!Upad na rockpalast festival 35e, Srbin platio 10 i castio zemaru na vratima pivom (dok sam stajao u redu za karte, cuo da prica mobilnim na Jugoslovenskom pa ponudio deal. Odmah prihvaceno!)Glasvegas pokidali. Odsvirali taj jedan album sto imaju od pocetka do kraja. Dosta mase ali malo fanova pa smo upali u oci i usi bendu sto je rezultiralo odlaskom u bekstejdj gde je KDP opet prokuljao iz mene. Dakle: puno grebanja finog vina i currywurst uz prijatno caskanje sa bubnjarkom koja nema bas bubanj jer ne ume da ga svira. Odlican bend. Zakon provod. Pevac ladno lici na Strummera...here we, here we, here we FUCKING GOOOOOOOOOOO!
lucky bastard. taj 1 album glasvegasa mi je u 5 najboljih ove godine. pjevac je inace bivsi profesionalni fudbaler, igrao za neke nizeligase - gretnu, izmedju ostalog
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...