Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Poznati kalifornijski deathrock bend Christian Death dolazi 17. novembra u Beograd.Kako je navela promoterska kuća ProMediaPromotion, koncert "najvećeg i najuticajnijeg death rock i gothic rock sastava svih vremena na američkom kontinentu" biće deo celovečernjeg gothic programa u Akademiji koji će sadržati i setove beogradskih DJ-eva koji godinama puštaju Christian Death i slične grupe.Cena karte je 1200 dinara.

Link to comment
znaci, dzoni, mislis da ipak ne vredi otici na rezidentse?
nemam sta da dodam na ovaj tvoj komentar:rezidentsi su smor. (misim, ozbiljno, kakvi ljudi to slusaju? aj kao hepening, tu smo, provod performans ito, al ne verujem da neko to slusa kod kuce. misim rezidents) Edited by johnnioza
Link to comment
ojoj ojbrzo, odose karte.kaki su madness uzivo ?vredil ici ?
Na sigetu bilo ooodlicni. Znoj kroz sakoe - srce ne bini!Sledeca subota, Essen - Glasvegas! Idem! Jeeeeeeee...+jos neki umetnici a mozda i InternNosie Conspiracy.oi!
Link to comment
Na sigetu bilo ooodlicni. Znoj kroz sakoe - srce ne bini!
Taj na sigetu je meni najbolji koncert koji sam gledao. Uopste. Mada ja njih mnogo volim, pa sam mozda pristrasan. Ali ipak, najbolji!
Link to comment

Cekaj, stani... neko je ovde stvarno gledao Madness? Neko je stvarno nesto napisao o tome? Stvarno??? :P Nego, ovaj, Residentsi bili pristojni veceras, mozda za zrno losiji nego na Kolarcu onomad, ali sasvim OK, jos da je bilo zveknit koji artan... :D

Link to comment
Nego, ovaj, Residentsi bili pristojni veceras, mozda za zrno losiji nego na Kolarcu onomad, ali sasvim OK, jos da je bilo zveknit koji artan... :D
Je l' bio izvesni doktor pravnih nauka sa Dorcola?
Link to comment

ko god me jutros pita kako je bilo na koncertu rezidentsa ne umem da kazem nista. to uopste nije bio koncert, nego pozorisna predstava sa muzikom. odlicno je bilo, ali sviranje, pesme i muzicare uopste nisam konstatovao, cudan dozivljaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...