Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Gledao sam sinoc jedan od mojih omiljenih novih bendova Hollis Brown uzivo u Manhajmu. Svirali su za nas desetoro, iako koncert je bio besplatan :isuse: , otprasili su zestoko, stvari sa novog albuma zvuce jos bolje uzivo. Posle koncerta su se licno zahvalili svakom posetiocu  :lol: , rekao sam im da idu u Beograd da sviraju i da ce imati minimum 200 ljudi :fantom:

Link to comment

Gledao sam sinoc jedan od mojih omiljenih novih bendova Hollis Brown uzivo u Manhajmu. Svirali su za nas desetoro, iako koncert je bio besplatan :isuse: , otprasili su zestoko, stvari sa novog albuma zvuce jos bolje uzivo. Posle koncerta su se licno zahvalili svakom posetiocu  :lol: , rekao sam im da idu u Beograd da sviraju i da ce imati minimum 200 ljudi :fantom:

ložih ih, nije to ok

Link to comment

ne znam bade, mislim da to zavisi od cene, ovde su svirali za dz. mislim da bi se u beogradu skupilo 200 fanova ili zainteresovanih da je za dz ili da je cena simbolicna.

ali, verovatno si u pravu, jer bolje poznajes situaciju nego ja.

Link to comment

da, ali to što je bio besplatan ulaz ne znači da je bend svirao za dž ;) realno, mislim da su plaćeni iz nekog budžeta, sa šanka, častio gazda kafane... kako bilo, siguran sam da bi ovde bilo čupavo da se izvede.

sad baš pogledah ko ih radi u evropi. ispostavilo se ista agencija sa kojom uskoro radim dilejnija, a prethodno smo radili još neke bendove, pa ću da pišem liku i pitam da li bi mogao da ih pošalje kada sledeći put budu došli, a cenim da će to biti za godinu dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...