Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Je li i dalje postoji više ekipa pod tim imenom? Pošto su jedni bili prije pola godine. 

 

Ti isti dolaze i sada. U februaru je bio rasprodat koncert. Nema vise dve frakcije koliko znam. Doslo je do ujedinjenja. Ionako Ilijaz Delic nije ziv pa je samo pitanje ko peva. Svirka ce svakako da bude odlicna. Nemam najpreciznije infromacije, pa ako neko zna detalje neka postuje.

 

EDIT: The Sonics jos uvek zvuce bolje uzivo nego na snimcima. Ako iskljucis sliku, nikada ne bi rekao da imaju po 70 godina.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

The Sonics jos uvek zvuce bolje uzivo nego na snimcima. Ako iskljucis sliku, nikada ne bi rekao da imaju po 70 godina.

misliš na pločama? meni ova nova najbolja ove godine ubedljivo!

Link to comment

Ti isti dolaze i sada. U februaru je bio rasprodat koncert. Nema vise dve frakcije koliko znam. Doslo je do ujedinjenja. Ionako Ilijaz Delic nije ziv pa je samo pitanje ko peva. Svirka ce svakako da bude odlicna. Nemam najpreciznije infromacije, pa ako neko zna detalje neka postuje.

 

 

Poštovao sam sijedu glavu Ilijaza Delića ali to posljednjih par godina nije ličilo ni na šta, bar ta frakcija koja je njega privukla, tu je bilo više falširanja i recitovanja nego li pjevanja. Sevdah bez pjevanja nije sevdah, onda je to neki džezili vrld mjuzik. Generalno MSR vuku na to, not my cup of tea. Više mi se sviđa ono što radi Halka, iako i oni provuku neki džez (bar što se aranžmana tiče), oni dolaze mislim 3. decembra, isto u Mikser (jebo ih Mikser). Doduše, i oni su bili čak i skorije, isto na Kolarcu, mislim u maju. 

Link to comment

Poštovao sam sijedu glavu Ilijaza Delića ali to posljednjih par godina nije ličilo ni na šta, bar ta frakcija koja je njega privukla, tu je bilo više falširanja i recitovanja nego li pjevanja. Sevdah bez pjevanja nije sevdah, onda je to neki džezili vrld mjuzik. Generalno MSR vuku na to, not my cup of tea. Više mi se sviđa ono što radi Halka, iako i oni provuku neki džez (bar što se aranžmana tiče), oni dolaze mislim 3. decembra, isto u Mikser (jebo ih Mikser). Doduše, i oni su bili čak i skorije, isto na Kolarcu, mislim u maju. 

 

ko ili sta je halka?

 

ja volim mostar sevdah reunion, inace. 

Link to comment

 

 

 

http://halka.ba/

 

ANSAMBL HALKA

 

 

Božo Vrećo, pevač Halke, trebalo je da u režiji Kokana Mladenovića igra Koštanu.

Otkazana je.

Bilo je par tekstova na tu temu.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

pa novi sad je to..svi hladni i ukoceni..ne daj boze da ispolje imalo srece ili nekih emocija

Sinoć na m.o.r.t - u marti baš živa publika, svi znaju tekstove, šarenoliko društvo.

Link to comment

Car Jose Gonzalez, sad u nedelju, u 21h u Domu Omladine. Upad soma i dvesta.

 

 

I tako, bio super koncert, uživanje je bilo prisustvovati mu. Evo, još uvek me drži osećaj, celo prepodne sam raspilavljen u ovoj kancelariji. Takođe, treba pomenuti odlično ozvučenje i sjajan vajb između publike i benda. Primetno je bilo da su Hoze i bend bili pozitivno iznenađeni toplim prijemom na koji su naišli. Mnoge pesme - Down The Line, recimo - koje Hoze na pločama izvodi sam uz pratnju akustare, spektakularno zvuče u izvedbi benda. Sve u svemu, svirka za pamćenje. 

Link to comment

Da, bilo bi sjajno videti i Finka u Domu Omladine. Ono što me sinoć oduševilo je koliko Hozeove akustične stvari (čak i ta obrada Masivaca) zvuče moćno kad ih otpraši ceo bend. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...