Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ona je carica.

Još i Sajmon ako dodje.....

 

Nadam se da neću propustiti.

Био Сајмон, као и Ентони Џексон који је потпуни цар. Он и Лес Клејпул су најбољи басисти које сам гледао у животу. Хироми весела, причала српски да је цео свет разуме, али цео концерт је био као вожња ферарија по сеоском путу што објективно и јесте сваки сусрет неке озбиљне зверке са нашом земљом која је, ма колико је ја волео, дефинитивно курац на бициклу.

 

Не ваља звучник иза Џексона, 'ајде дешава се. Пукла жица на клавиру после треће песме, 'ајде дешава се. Сви се смеје њеном јапанском енглеском, 'ајде дешава се. Излазе после пола сата смрадови из града што су добили бесплатне карте у првом реду, 'ајде дешава се. Свађају се људи у публици тако гласно да пола сале виче "шшшшш", 'ајде дешава се. Два пута, различити, 'ајде дешава се, не баш често, али 'ајде. Пале се телефони, куцају се поруке, 'ајде дешава се. Урла се "јеа" и када треба и када не треба, 'ајде дешава се. Слика се иако је замољено да се не слика током концерта, 'ајде дешава се али што са блицем и са проверавањем како је свака слика испала. Али, браћо и сестре, све то за сат и нешто једног концерта, много је то дешавања за мој очигледно превише нежан стомак. Сјебао сам се скроз иако је свирка у паузама између ових дешавања била много добра у тренуцима када је успевала да се залауфа.

 

Много бих волео да видим тај ферари како пичи неким аутопутем. Наше облокане ломилице осовина заслужују, на жалост, само половне Дачије.

Link to comment

ne znam sta si gledao, nista od toga nisam primetio. fenomenalan koncert, jedan od najboljih dzezova koji sam gledao ikada u beogradu. mislim hiromi nije bas najoriginalnija, razni su tu dervativi na delu, od korije do dzereta kao najociglednije i jos ko zna sta izmedju ali svejedno, bas mocno. doduse mozda je i do mene, ja uvek trazim nesto van utabanih staza i nikako da se usrecimo do kraja, tomaz stanko mi bio jos i dobar ali ni jon hasel ni ono prosle godine gde se umesto mauricija pojavio njegov rodjak da svira sa nekim svedjaninom (onaj sto mu ime u EST) mi bas nije leglo na prazan stomak.... znaci hiromi super.

Link to comment

Najbolji ovogodisnji koncerti desise mi se u dva dana :)

 

29. oktobar

 

 

 

 

31. oktobar, bomba bombona:

 

 

//+ dugo nisam bila na koncertu na kome su maltene svi uzivali u svirci i djuskali, i da me niko nije iznervirao neprestanim pricanjem kao sto to obicno biva na BG koncertima

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

 

Не ваља звучник иза Џексона, 'ајде дешава се. Пукла жица на клавиру после треће песме, 'ајде дешава се. Сви се смеје њеном јапанском енглеском, 'ајде дешава се. Излазе после пола сата смрадови из града што су добили бесплатне карте у првом реду, 'ајде дешава се. Свађају се људи у публици тако гласно да пола сале виче "шшшшш", 'ајде дешава се. Два пута, различити, 'ајде дешава се, не баш често, али 'ајде. Пале се телефони, куцају се поруке, 'ајде дешава се. Урла се "јеа" и када треба и када не треба, 'ајде дешава се. Слика се иако је замољено да се не слика током концерта, 'ајде дешава се али што са блицем и са проверавањем како је свака слика испала. Али, браћо и сестре, све то за сат и нешто једног концерта, много је то дешавања за мој очигледно превише нежан стомак. Сјебао сам се скроз иако је свирка у паузама између ових дешавања била много добра у тренуцима када је успевала да се залауфа.

 

+1 zato više i ne idem na kulovgradske koncerte svaki put bih da odalamim nekog logoreika ali sranje je što ima redara :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...