Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Rezidenc su nastali još 70-ih i tada su izdali i svoje najvažnije delo koje ih i definiše - "Komeršl elbum" ...

ma zajebavam se ,sta se primas  :lolol:

Link to comment

Хироми Д Трио проџект 31. октобар у Дому омладине. Не знам ко ће бити у пратњи, али обе комбинације изувају. Карте од 800 до 1500. Моја у џепу :)

 

Edited by Прслин
Link to comment

Pa, bogami, aktivan je on otkako je probio led sa onim certom u Domu Sindikata. Valjda do sad nije imao herca da izađe pred publiku a i nije se furao na žive svirke, pa nije ni okupljao bend. Sad jednostavno ima i dovoljno stvari za koncert a i dovoljno je to rasčistio sam sa sobom. 

Link to comment

Pa, bogami, aktivan je on otkako je probio led sa onim certom u Domu Sindikata. Valjda do sad nije imao herca da izađe pred publiku a i nije se furao na žive svirke, pa nije ni okupljao bend. Sad jednostavno ima i dovoljno stvari za koncert a i dovoljno je to rasčistio sam sa sobom. 

 

Ja sam taj prvi propustio, a znam da je dugo imao frku od nastupa. Drago mi je ako je to probio.

Link to comment

Bio na Exitu, Arsenalu, u Nikšiću, u Nišu, bar što sam ja ispratio (da je nastupao, nisam ga gledao). I meni je drago, i ja sam promašio taj prvi, kanim se otići na ovaj drugi, samo da mi odgode neku obavezu koju su mi nametnuli za taj 29. a blizu su da je odgode. Kažu da je taj prvi bio čista emocija. 

Link to comment

Хироми Д Трио проџект 31. октобар у Дому омладине. Не знам ко ће бити у пратњи, али обе комбинације изувају. Карте од 800 до 1500. Моја у џепу :)

 

 

Ona je carica.

Još i Sajmon ako dodje.....

 

Nadam se da neću propustiti.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Cek, svi ovi koncerti (Zig Zags/James Leg/Steve Wynn) se u Beogradu naplacuju (500/700/1000) dok su kod nas free.

 

People's Republic Of Novi Sad  :lala:

Pa vi stekate novce za usrani Exit,mora nekako da vas navuku  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...