Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Danas u nekim od ovih bezveznijih novina (press cini mi se), Maksa najavio AC/DC na hipodromu 17. maja. Iako bez Bona to nije to, ipak trojica bitnih su i dalje tu: Angus, Gibson i Marshall.

Link to comment
n32018186106_7644.jpgspisak pesama od proslog puta, male su sanse da bude nesto mnogo drugacije i sutra uvece nemaju svoje (u stvari, imaju ali ne sviraju ih), ali znaju dobro da izaberu tudje route 66, alabama, you gonna miss me, set you free, everlovin' man, have love will travel, angel is the devil, state trooper, go fuck you, two girls, homework, always a friend, cindarella, heart full of soul, california waiting, cocaine blues, fuckin up
Link to comment
dobar. bas dobar koncert bio.
blagis tebi.gledala sam ih 2004. na nekom odlicnom festivalu u francuskoj i skroz su me oduvali. (sad ce lancia da me prezire, ali sta cu).daj neku sliku toma kad onako jebozovno pusi i peva.i kako zvuci nothing really ends?
Link to comment
blagis tebi.daj neku sliku toma kad onako jebozovno pusi i peva.
ne'am nijednu. mrzelo me da nosim aparat, 'teo sam da uzivam u muziKi. a na kraju sam i mobilni zaboravio u kolima. :(a nema jos madridske setliste na netu (a ni slika). na smokers reflect su sva trojica pusli. :Dmene razbila roses u trajanju od skoro 10 minuta na samom kraju "normalnog" dela koncerta.
i kako zvuci nothing really ends?
banuj me, ali se ne secam da li su je uopste svirali. ako jesu, sigurno onako (presporo je to za moj ukus :P):edit: da ne dupliramo utubove. Edited by voja i
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...