Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ne cujes ga ali izgleda fenomenalno dok leti, plus mu radi neko zeleno i crveno svetlo pa je bas vidljiv.

 

ja zamalo da uzmem takav u hong kongu ali me bog pogledao posto sam posle video po novinama da za to hapse na granici, tretira se kao nekakvo oruzje narocito ako ima kameru. a nije skupo, do 100e kao ovaj sa koncerta.

meni je zanimljivo da je to bila normalna stvar sve do onog icidenta na utakmici. zapravo, to cudo sam smatrao jedino i iskljucivo za kameru, u smislu namene. nikad uzivo nisam video, i zbog toga me zanima da li ima zvuk dok leti. 

 

 

edit: zapravo, ljudi kod nas su zbog onog icidenta na utakmici videli to cudo u losem svetlu, po prvi put. do tog trenutka, niko nije znao sta je dron, barem mi se tako cini.

Edited by hoffnung
Link to comment

sta deca rade sa dronom? onako samo, da ga vinu u visine? slazem se sa tobom da je dron super, nego imam predubedjenje da je ljudima sada ta sprava ono... "nemoj da mu se priblizavas!" zbog onog icidenta na utakmici kod nas. 

 

edit: verovatno gresim, ali sam posle toga shvatio da mnogi nisu imali pojma sta je to i zasta sluzi, odn. koja mu je primarna svrha. 

Edited by hoffnung
Link to comment

možda se ne čuje na svirci ali u tihim uslovima rada čuje se zujanje elisa. nije glasno, recimo kao pčele. roj pčela.

Link to comment

Dron je osnovno sredstvo za snimanje svadbi, dolazak po mladu sniman ozgo, taj rad.

 

 

A prave se i korporativni reklamni filmovi za Deltu recimo...

Link to comment

Propao koncert Judas Priest i Helloween.

 

Prvo trebalo da bude pod Kalemegdanom, pa ga zbog zahteva produkcije prebacili na Usce, i sada sve premestili u Arenu pod najglupljim izgovorom od kada pratim koncertna desavanja: kao, prognoza do kraja juna je kisna (najobicnija izmisljotina), pa publika okleva da kupi kartu jer se plasi pljuska :isuse:

 

Secem ruku ako su prodali i 1.000 karata.

Link to comment

makedonci iz avalona su na ozbiljnim drogama kad prave ovakve planove.

sta je falilo kalemegdanu?!

 

Tek sad vidim da su i Judas i Toto sprva premesteni sa Kalisa na Usce. To mi govori da ipak nisu bili tehnicki zahtevi posredi (jeste, najbolje da Toto ima vece zahteve nego Iron Maiden) nego da se nisu dogovorili sa gradom oko lokacije.

 

Premestanje je izazvalo nervozu kupaca, prodaja se usporila pa su se i promoteri unervozili i eto belaja.

Link to comment

cim sagor ne radi sa njima odmah problemi

 

Da. Jeste da ne radi event management, ali ume da komunicira i da krpi PR rupe.

 

Ova smotana objava ce uzasno usporiti prodaju, da ne govorimo da ce mnogi jednostavno odustati jer ne zele da usred leta idu u prepolovljenu Arenu.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...