Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

meni ovaj klub bas izgleda dobro, ovako kada pogledam na fotkama. da li im je ozvucenje lose ili onaj ko upravlja zvukom, mix pultom? mada ovo drugo nema smisla. ako je taj decko napustio cert zbog loseg ozvucenja, mogu samo da zamislim koliko bih se ja razocarao. inace, isao bih na 'ariel pink' zasto da ne. samo da sam imao orahe u dzepu. oni su jedan od omiljenih bendova benda 'girls' odn. christopher owensa. mislim, on se kune u njih :D ja sam probao, ali se nisam zadrzao, ali svakako su mi toliko simpaticni da bih isao. ova traka je super sa poslednje ploce:

 

 

@za sve koji su se dobro proveli, i uspeli da iskuliraju lose ozvucenje  :thumbsup:

 

 

@bad, u smislu da ih premestis na drugo mesto ili da otkazes?

Link to comment

@bad, u smislu da ih premestis na drugo mesto ili da otkazes?

u smislu da ni hipstera nema dovoljno

Link to comment

a, taj mali klub, na sta to lici? 

 

+ pitanje: onaj otvoreni, koncertni prostor u sklopu mixera ja mislim. tu je skoro bio neki festival. prosao sam tuda i video i izgleda vrlo cool kao otovren prostor za koncerte manjih bendova/izvodjaca. kako to izgleda i da li tu moze da se "zakupi" prostor?

Link to comment

dragstor je potpuno genijalan prostor i vizuelno i po vajbu, u poplavi ovih sterlinih mesta jedino koje ima taj autenticni, ikonicni vajb. ali je to beton plus plocice dole sto znaci da nema ton majstora koji ce tu namestiti dobar zvuk. mozda delimicno, da prodje na misice kao sinoc gde su svakako drugi aspekti performansa izneli koncert. to je velika steta.

Link to comment

a, taj mali klub, na sta to lici? 

 

+ pitanje: onaj otvoreni, koncertni prostor u sklopu mixera ja mislim. tu je skoro bio neki festival. prosao sam tuda i video i izgleda vrlo cool kao otovren prostor za koncerte manjih bendova/izvodjaca. kako to izgleda i da li tu moze da se "zakupi" prostor?

 

ako misis na bivse Miksaliste, bio sam tu na koncertu Ane Popovic, na otvaranju Miksera. ocena mi je veoma visoka. sankovi su prostrani i na njima se dobro radilo, toaletni deo je cist i diskretan, nije toi toi nego kao neka drvena baraka podeljena na dva dela.

mali problem lezi u velicini. ovakav prostor srednje velicine na otvorenom je ono za cime sam dugo kukao. no, preveliki je za male bendove i izvodjace, mislim cak do 2.000 ljudi.

Link to comment

dragstor je potpuno genijalan prostor i vizuelno i po vajbu, u poplavi ovih sterlinih mesta jedino koje ima taj autenticni, ikonicni vajb. ali je to beton plus plocice dole sto znaci da nema ton majstora koji ce tu namestiti dobar zvuk. mozda delimicno, da prodje na misice kao sinoc gde su svakako drugi aspekti performansa izneli koncert. to je velika steta.

 

bas steta, stvarno! prostor izgleda kao stvoren za neka veca i bucnija imena, tipa my bloody valentine. bio bi ovaj efekat [zbog prostora] kao sto kevin shields ovde kaze:
 
od 1:40 

 

ako misis na bivse Miksaliste, bio sam tu na koncertu Ane Popovic, na otvaranju Miksera. ocena mi je veoma visoka. sankovi su prostrani i na njima se dobro radilo, toaletni deo je cist i diskretan, nije toi toi nego kao neka drvena baraka podeljena na dva dela.

mali problem lezi u velicini. ovakav prostor srednje velicine na otvorenom je ono za cime sam dugo kukao. no, preveliki je za male bendove i izvodjace, mislim cak do 2.000 ljudi.

 

+1 + eto! 

 

Veliki bi bio Drugstore za Growlers, a mali klub tamo je premali i nije za koncerte.

 

to je to onda! 

Link to comment

u smislu da ni hipstera nema dovoljno

 

Mislim da u slučaju Growlersa nije zahvalno računati na hipstere. A ni u slučaju bilo čega drugog, pošto se kao koncertna skupina ponašaju vrlo nepredvidljivo (npr. misterija duplo rasprodate Chinawoman, a neke druge potencijalno "hipsterske" stvari ostaše prazne).

 

Drugstore super izgleda, al' poučena svim tuđim iskustvima u vezi organizacije i ozvučenja - za mene taj klub ne postoji.

 

Jutros sam videla na Ariel Pink fejzbuk iventu da se neki lik kapslokom ali u granicama pristojnosti žalio na ozvučenje (možda je to Yolov ortak)... I sad kad sam pogledala stranu, komentara više nema.

Da l' je moguće da su ga pobrisali?!

O jadosti :D

Edited by Hellbilly Kali
Link to comment

19-21.6.2015 na PALICU

 

http://www.etnofest.org/program/

 

Petak, 19.06.2015.
20.30   BRENCL BANDA
              (Slovenija)
              (Austrija, Kamerun, Burkina Faso, Senegal, Venecuela)
23.30   NAKED
              (Srbija)
Subota, 20.06.2015. 
20.30   IRISH STEW
              (Srbija)
22.00   VRELO
              (Srbija)
              (Meksiko, Srbija)
Nedelja, 21.06.2015.
              (Srbija, Mađarska, Alžir)
              (Maroko, Mađarska)

 

Link to comment

hipsteraj :fantom:

 

problem je posto si ti hipster, a blizu ti je, kako da odes biciklom, posto hipsteri ne idu biciklom na ivente ;)

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Једини светски бенд настао у СФРЈ и, важније, потпуни цареви на различитим нивоима.

 

LaibachNKposter.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...