Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ja se oštrio par dana i hteo još neke ljude da vodim, a onda mi se usraše u planove sa cenom karte.

 

inače, najsituacija sa zaboravom mi je bila za koncert calexica kada sam prekinuo večeru, pretrčao par km i zakasnio na koncert solidnih 45min

Link to comment

a jbga, jedna stvar je socijala a druga sto takav koncert nigde na planeti ne moze da se dobije za samo 15e.

 

sad gledam, mozda moze jos da se stigne.

Edited by yolo
Link to comment

jbga sad mi truba da vas lozim kad ste ostali gajbi ali ovo je bio potpuno neverovatan koncert, jedan od najboljih u ovoj deceniji koji sam overio. ni fakin dragstor produkcija nije uspela da sjebe ludacku energiju ovog benda (ortak koji mi je javio da jos nije pocelo dok sam se ovde dopisivao sa hustlerom je otisao posle 5 min zbog zvuka).

 

osecam se kao da me je neko vratio u proslost da gledam new york dolls 1976 u NYC.

Edited by yolo
Link to comment

ja i dalje ne verujem sta sam gledao i slusao. poslednji cert koji me priblizno ovoliko oduvao u bgd su bili animal collective, mada verovatno ne ovoliko.

Link to comment

slušala sam ariela 2 puta ranije, ali na festivalima. očekivala sam da će da bude raspad koncert, ali nisam mogla da ne odem. kad ispade najbolji! 

 

nenormalno dobro! zvuk se sredio malo posle 2 pesme, ali i da nije, nije moglo da se upropasti mnogo. mislim da su svirali sat i 50 minuta.

 

bikini bubnjar posle pričao u hodniku da im je ovo najbolji koncert na turneji. slikala se sa arielom. ne znam da li ima smisla da spavam sad.

Edited by tazza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...