Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ma daj Bad ne zajebavaj. :) Posle tog prvog za Amrep izdali su jos dva za iste, sve ukupno nekih desetak albuma.I nikada nisu ni prestajali sa radom.

Definitivno-band koji nije za svakoga, al makar za mene- jebeni koncertni događaj godine.

Link to comment

Ma daj Bad ne zajebavaj. :) Posle tog prvog za Amrep izdali su jos dva za iste, sve ukupno nekih desetak albuma.I nikada nisu ni prestajali sa radom.

Definitivno-band koji nije za svakoga, al makar za mene- jebeni koncertni događaj godine.

 

Nismo se razumeli :) neću da gledam pošto idem na put

Link to comment

u subotu sam bio u areni da odslušam/odgledam viva vox. prvi deo je bio izvanredan. drugi, po meni nije ni morao da bude.

Link to comment

prvi deo je bio izvanredan. drugi, po meni nije ni morao da bude.

April se ne bi složio :lolol:

 

Početak bio skroz tanak i prilično sam se dosađivao...

...razvališe ljudi u drugom delu nekih sat ipo, iskidaše za sve pare.

Link to comment

Ipak 4. avgust 2015 @ KC Grad za sina Džejmsa Brauna i Litl Ričarda!!

Uskoro detalji, a do tada:

Edited by bad music for bad people
Link to comment

Danas sam slučajno pokupila flajer za ovu Rokavej Ciganliju Adu, što ste je spominjali pre nekoliko strana, a što je i mene solidno zbunjivala od kad se pojavila.

 

Prvi na listi sponzora grad BGD i njegova turistička organizacija, tako da u to nema sumnje. Al' sigurno nije gradonačelnikova kancelarija organizovala i birala bendove <_<

E sad, interesantno je da sam flajer uzela sa štosa koji stoji u Bordšopu-u, ex Ćanduu. Spisak ovih domaćih i skoro-pa-domaćih bendova bi mogao da bude i lajnap nekog Last Chance To Dance-a... samo Hitmen fali (namig-namig-namig)... Ili mi se samo pričinjava? Zna li neko nešto više?

 

Ne zanimaju me toliko podgrejane pank legende koje dovode, nego više čitav ovaj društveno-političko-scenski kontest ;)

Edited by Hellbilly Kali
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...