Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Yo forume! Samo da prijavim da sada idem na plažu, malo surf, malo plivanje, malo varenje, a večeras The Growlers!!

Link to comment

Mono fenomenalni sinoć!! Ozvučenje, konačno, odlično. Falilo publike; zapravo trebalo koncert drzati na nekom intimnijem mestu, a ne u preosvetljenom i za ovakav tip koncerta, prevelikom, Božidarcu.

Link to comment

Jbg, prosla dva puta svirali u Festu i SKC-ovom Livingroom-u. 

ispadoše fest i livingroom ko žica. jel 200-250 ljudi premalo u božidarcu? ne mogu da procenim taj prostor. verovatno zato jer me nešto ne vuče da tamo išta radim, a i da gledam. 

Link to comment

Apolo, da si malo ranije prosledio info dosao bih. Ne bi znacajno uticalo na posecenost, ali jos jedna karta vise nije za bacanje. Video informaciju sinoc u 21h.

Link to comment

ispadoše fest i livingroom ko žica. jel 200-250 ljudi premalo u božidarcu? ne mogu da procenim taj prostor. verovatno zato jer me nešto ne vuče da tamo išta radim, a i da gledam. 

 

 Ja mislim da prima oko 500-600 ljudi, sinoc je bilo pola od tog broja.

 

Apolo, da si malo ranije prosledio info dosao bih. Ne bi znacajno uticalo na posecenost, ali jos jedna karta vise nije za bacanje. Video informaciju sinoc u 21h.

 

Nisam ja organizator, a i niko mi nije platio da reklamiram cert. :)

Šalim se, žao mi Nina-ovo mi je delovalo kao zicer da bi mogao da prodje kao sa Crowbar. Ima u Bgd publike za te post rock bandove; God is an astronaut su rasprodali Bozidarac prosle godine, Russian circles Fest nesto pre,a i prethodna dva puta na Mono je bilo bas dosta ljudi. Mislim da i Bad nije los eprosao kad je dovodio Crippled black phoenix? 

 

Kako god, ne bih se bavio sporednim stvarima-Mono sinoć mi je verovatno najbolji koncert koji sam gledao u poslednje vreme.Uostalom, koliko cesto se na nekom (rock) koncertu moze videti jebeni gong na bini? :)

Link to comment

Pa to ne deluje loše, 250-300 ljudi bi trebalo da je prolaz za Nina

Ja sam bio znatno slabiji sa CBP pre 3 godine. 66 karata [emoji20]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...