Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

i konačno 1 lepa vest u 1 usranom danu...

U istom periodu biće i Amy LaVere & Will Sexton, a 9 dana posle The Gories - Mudhoney. Kraj maja i početak juna (ima neke šanse i za The Coathangers posle Mudhoney!!) - biće zajebani
Link to comment

The Gories donose shtafetu sa danom zakashnjenja?

Tako nekako [emoji12]

 

Jbt, sećaš se da sam od tebe prvi put i čuo za njih dok smo razmenjivali kasete, ploče i diskove k'o besni? Momentalno sam bio zakucan kad je krenula Hey Hey We Are The Gories!

Link to comment

Mož bit. Ne sećam se. I da je bilo tako, uslugu si vratio sa Dead Moon. Onaj live koji je mislim, Pex poslao, je kod mene izazvao reakciju kao i The Gories kod tebe. U svakom slučaju biga niga ponovo dolazi. Hodočašće u najavi.

 

Predlog je da Brkovi budu predgrupa :misko:

 

Link to comment

U istom periodu biće i Amy LaVere & Will Sexton, a 9 dana posle The Gories - Mudhoney. Kraj maja i početak juna (ima neke šanse i za The Coathangers posle Mudhoney!!) - biće zajebani

hej, možeš li sa rezimiraš, gde i kada se sve ovo odvija?

 

btw, mislim da je i ana popović najavila svirku u beogradu za 3.6, ako sam dobro razumeo.

Link to comment

combo akustichnog bluesa, soula, mraka i melanholije. nisam overio njegov poslednji album koji mu je najprodavaniji do sada al prethodne albume volim ponekad da pustim nocu. idi ako ti ne smeta melanholija. steta je propustiti finka u nasoj zemlji

 

 

noc je tako da u to ime:

 

Edited by maheem
Link to comment

hej, možeš li sa rezimiraš, gde i kada se sve ovo odvija?

 

btw, mislim da je i ana popović najavila svirku u beogradu za 3.6, ako sam dobro razumeo.

Ako misliš na sve što sam naveo između 26. maja i recimo 8. juna (8. ili 9. jun je šansa za the Coathangers). Javim sve uskoro, samo da smislim gde bi koji koncert mogao da se napravi
Link to comment

U istom periodu biće i Amy LaVere & Will Sexton, a 9 dana posle The Gories - Mudhoney. Kraj maja i početak juna (ima neke šanse i za The Coathangers posle Mudhoney!!) - biće zajebani

pominjao se neki termin za Amy i JPK,sta bi od toga ?

Link to comment

pominjao se neki termin za Amy i JPK,sta bi od toga ?

nažalost ništa. ne mogu da se usklade. on ove godine treba da snima ploču, ona svoju završava i dolazi na evropsku turneju u maju. jedino da naprave novi motel mirrors album, pa tim povodom, ali nisam čuo da će skoro biti nešto od toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...