Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

... svako ko dodje na The Gories ispred imena ima pravo da stavi HADZI?

 

Sad je pao odushev. Visoki ima sada razlog da dodje iz Espanjola.

Link to comment

... svako ko dodje na The Gories ispred imena ima pravo da stavi HADZI?

 

Sad je pao odushev. Visoki ima sada razlog da dodje iz Espanjola.

Ček da samo potvrde :)

Moracu festival da napravim da platim to. Jbg, sad svi počeli da slusaju garage, skocile cene + avio karte i cuda-muda, al valjda pristanu jer nije sitan honorar

Link to comment

Mislim da bi skoro svi domaci garage bendovi platili da sviraju ispred The Gories, a mislim da ce od Slovenije do Makedonije doci da ih gledaju. Bez preterivanja.

Link to comment

Da,da...treba Bad da proveri dal je slobodna Arena u to vreme... :fantom:

Docice iz okoline ako bude jedini koncert u regionu. Ako ih bude vise-docice ljudi koliko i na Dirtbombs koncerte svojevremeno, tipa da se napuni Grad ili Gun, u najoptimisticnoj varijanti sala DOB-a...A verujem da traze poprilican honorar da dodju... 

Link to comment

Da,da...treba Bad da proveri dal je slobodna Arena u to vreme... :fantom:

Docice iz okoline ako bude jedini koncert u regionu. Ako ih bude vise-docice ljudi koliko i na Dirtbombs koncerte svojevremeno, tipa da se napuni Grad ili Gun, u najoptimisticnoj varijanti sala DOB-a...A verujem da traze poprilican honorar da dodju... 

pa sad baš da li će da dođu iz okoline, ne znam, ali da treba da se bezmalo rasproda kc grad - to da. ako bude biće jedini u jugoistočnoj evropi pošto je jedan od uslova i da dolete-odlete, a to tek podiže cifru.

 

gun ne radi, a i da radi ja tamo ne bih radio ništa više. u dob-u neću da radim da me lopina ambrozić klepa i ostaje samo kc grad :)

 

uglavnom, priča je da sam se dogovorio sa derikožom i secikesom (agencijom) i sada se čeka odgovor benda - da li im je cimanje da lete iz ciriha u ponedeljak 25. maja, budu ovde taj dan i hvataju zjala, sledećeg sviraju, a u sredu da lete nazad. mislim da ću da znam danas-sutra, kapiram do ponedeljka. 

Link to comment

Da,da...treba Bad da proveri dal je slobodna Arena u to vreme... :fantom:

Docice iz okoline ako bude jedini koncert u regionu. Ako ih bude vise-docice ljudi koliko i na Dirtbombs koncerte svojevremeno, tipa da se napuni Grad ili Gun, u najoptimisticnoj varijanti sala DOB-a...A verujem da traze poprilican honorar da dodju... 

 

Vidi se da imas puno iskustva u organizovanju koncerata. Da li si stvarno ocekivao da ce The Gories da krenu na turneju kao i Dirtbombs i da odrade 30 koncerata za 20 dana? Bolje cuti i pravi se pametan.

Link to comment

Mislim da bi skoro svi domaci garage bendovi platili da sviraju ispred The Gories, a mislim da ce od Slovenije do Makedonije doci da ih gledaju. Bez preterivanja.

au, pa ovo sam promašio. to bi bilo do jaja da se desi tj. ne bih morao da se zajmim da ih platim. ali ja nekako ne verujem u priču da je nekome u slo ili hr stalo da se voza do beograda u jebeni utorak. ono što realno očekujem da će luda rumunska ekipa iz bukurešta koju sam upoznao na jacku oblivianu prošlog septembra sigurno da dođe, ali to je 3-10 ljudi + možda par die-hard fanova iz mađarske, kao što su klinci koji su radili king khana tamo. 

 

Vidi se da imas puno iskustva u organizovanju koncerata. Da li si stvarno ocekivao da ce The Gories da krenu na turneju kao i Dirtbombs i da odrade 30 koncerata za 20 dana? Bolje cuti i pravi se pametan.

ako se sećaš, a trebalo bi, oni su se onomad raspali na prvoj turneji. onda je prošla skoro decenija i svirali su 2 nedelje sa takođe ponovo okupljenim oblivians. naravno, polomio sam se da ih dovučem, ali kako? moj zg ortak koji radi isto sranje nije imao sluha ili je njegova procena bila da će to da bude pucanje, ja sam bio u fazonu ma idem grlom u jagode, ali ne mogu da merim muda sa ozbiljnim garažnim festivalima u engleskoj, španiji, francuskoj i gde su već sve bili.

sada the gories koštaju koliko celi paket sa the oblivians pre 6 godina, a ja se ložim da će svejedno biti dobro. mora da bude, samo još da ih i potvrde :)

Link to comment

au, pa ovo sam promašio. to bi bilo do jaja da se desi tj. ne bih morao da se zajmim da ih platim. ali ja nekako ne verujem u priču da je nekome u slo ili hr stalo da se voza do beograda u jebeni utorak. ono što realno očekujem da će luda rumunska ekipa iz bukurešta koju sam upoznao na jacku oblivianu prošlog septembra sigurno da dođe, ali to je 3-10 ljudi + možda par die-hard fanova iz mađarske, kao što su klinci koji su radili king khana tamo.

 

Iz Slovenije hoce ekipa, trebalo bi da znas i koja. Sto se Hrvatske tice, samo treba informaciju proslediti na sto vise mesta i siguran sam da ces imati grupu. Ovde ne govorimo o koncertu koji ce moci da se vidi i sledece godine ili neke od narednih. Budimo srecni ako ikada vise budu dobacili do ovih krajeva.

 

Pazi, sada mi pada na pamet Grcka. Ako ne dobacuju do dole, oni garazera imaju u poprilicnom broju, nije nerealno ocekivati jedan broj i njih da dobace dovde. Jim Jones Revue je svirao u Bulgariji ako se ne varam. Ispada da su finansijski, skoro svi bolje stojeci od nas. Ovde govorimo o manjim grupama, ali skupi i 50 ljudi iz okolnih zemalja puta cena karte, nije za bacanje.

Link to comment

stvarno ne znam o kojim slovencima pričaš, ali neka bude kako ti kažeš. ovo za grke sam prenebregnuo, moguće. no, jebeš sve dok već treći dan trnem čekajući da se potvrdi/odjebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...