Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

"Bad, da li bi ti gledao American Music Club?"E, aj sad quote pa ponovi svoj post
eh-xex, drago mi je da se vas par gikova nasmejalo. cak i to je bolje nego da vas citam na ovim stranicama kako ga drvite do besvesti i nazad o koncertima, novom albumu n. kejva, dinosaur, s. youth i sl. perjanica "nezavisne" produkcije.
Link to comment
ma sere samo, bio je garant na koncertu. nego Indy kad ides na Nil Janga.
Tek krajem januara, ne mogu da docekam. Doduse, u nedelju je punk baka Patti Smith. :)
Link to comment
pa nemas onda razloga da se zalis. koliko su karte za vece koncerte?
Patti je skupa (relativno), izmedju 70-110 dol. zavisno od mesta (otprilike pola u evrima). To je zato sto svira na fensi mestu. Manja imena sviraju jeftino, recimo karta za Drones (iduce nedelje) me je dosla 28 dol. Doduse, agencija za tiketing se uvali sa dodatnih 4-5 dol.
Link to comment
xaxa, pa vi ste nevidjeni pacenici. ja to ne bi gledao ni za ektar gibe, al, nema veze. vazno da je vatra jos uverk topla. kakvi pateticari.
Bilježimo u notes ovu misao :D
Link to comment
A da, jos jedan simpatican detalj sa koncerta AMC, oficijelna majica za evropsku turneju se zove "Belfast to Belgrade 2008" -_- tshirt1.jpg
lepo, veoma lepo. nego nista ako na koncertu ne mozes da kupis vinil.
Link to comment
Veceras u CK - Korozija. Reunion.
joj sto lepa vest!!! izem ga, nisam znala pa ne otidjoh... to bese 1 sjajan bend i velika je steta sto im se nije vise posrecilo, al ko zna, cudni su putevi rokenrola...
Link to comment

Korozija - Prvih 5 pesama sam mislio da slusam jedan od najboljih koncerata u zivotu. kaka garaza, pa jos bluza preko toga... kasnije su se primirili, ali odlicna svirka svakako. Publika je bila slaba i za novosadske prilike. 5 ljudi se pomeralo, ovim ostalim je valjda 9:15, kada je koncert poceo, bilo suvise ranoPosle toga otisao na neke novije klince na spensu. bilo je nekoliko likova koji su zighajlovali i troprstasili, al su izbaceni na Pikniku. A Piknik ce umreti neshvacen. Srednjoskolci pravili sutke, ostali kao znali one tekstove, pevali zatvorenih ociju, uzivljavali se u 'jedem cvaraka'.Posle toga bili Pero Deformero. Tvrdio sam da je to ne valja nicemu, ali su me nadglasali 4:1 u korist 'ne razumes ti to'. U svakom slucaju svasta moze da se kaze za njih, al onaj tip stvarno odlicno svira gitaru, za par prisutnih i najbolje u Srbiji

Edited by Hustler
Link to comment
Korozija - Prvih 5 pesama sam mislio da slusam jedan od najboljih koncerata u zivotu. kaka garaza, pa jos bluza preko toga... kasnije su se primirili, ali odlicna svirka svakako.
jel znaš koje stvari su svirali? ko je pevao, ko je bio bubnjar?
Link to comment
jel znaš koje stvari su svirali? ko je pevao, ko je bio bubnjar?
xa, nisi smela da odes? videcu da krozijante ubacim makar na ispred brimstone howl, da pokazu kako se svira rokenro'.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...