Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Evo da se i ja javim. Osim Mosa, nisam video nikoga sa PPPa, a vidim bilo nas je dosta.

 

Aj da krenem od dobrih stvari, ulaz je prilicno dobro organizovan, fan pit vredeo svakog dinara preko regularne karte jer je guzve bilo taman koliko treba a kome je bilo stalo mogao je ladno da se probije i do prvog reda. Zatim odlican video kolaz (na koncertu sam imao isti utisak kao i Yolo za to da Morisi skida Sarla, mada moram da priznam da mi bez snimka to poredjenje nikad ne bi samo palo na pamet), 2006 nisam bio ali po set listama sam otprilike znao sta mogu da ocekujem. U fan pitu isto bilo finog sveta, cak i nekih stranaca.

 

 

 

Krenuo je stvarno fuoriozno prvih 4-5 pesama, onda ubio u pojam sa novim albumom od cega mi se jedino World Peace i Kiss me a lot donekle svidele. Cini mi se da je i njemu jasno da taj novi album nesto ne pali na koncertima pa tako cim zavrsi sa time digne publiku sa How soon is now, mada mi je u odnosu na ovu izvedbu, sam pocetak koncerta bio daleko jaci utisak. U svakom slucaju Morrissey je jos uvek u formi, tako da mozda i ima nade za taj neki best of koncert.

 

Sa druge strane, bend je zvucao jednostavno lose, ali posto ga cine sve neki mladi manekeni, cenim da im je primarna upotreba ipak nevezana za muziku, jer ako nije pojima nemam sta su oni tamo radili. Belexpo centar standardno los izbor sto se tice akustike (bar za ovakvu vrstu muzike), a VIP je bio zanimljivo postavljen u najdaljoj tacki od bine iako je kostao isto kao i fan pit. Ne bi se iznenadio da je Morrissey tako zamislio. I naravno kurslus sa garderobom gde moras da udjes na posebno odvojeni prolaz pa ukrug po jakne, odmah mi se javio fleshbek na one snimke pilica i svinja sa Meat is Murder.

 

Sve u svemu meni je super bilo i mislim da je vredelo ici.

Link to comment

Aj da krenem od dobrih stvari, ulaz je prilicno dobro organizovan, fan pit vredeo svakog dinara preko regularne karte jer je guzve bilo taman koliko treba a kome je bilo stalo mogao je ladno da se probije i do prvog reda. U fan pitu isto bilo finog sveta, cak i nekih stranaca.

 

I naravno kurslus sa garderobom gde moras da udjes na posebno odvojeni prolaz pa ukrug po jakne, odmah mi se javio fleshbek na one snimke pilica i svinja sa Meat is Murder.

 

 

Isti utisak! Fan pit i provod super..

odlazak do toaleta - klanica sa video bima... i od danas neću da okusim meso, bar neko vreme!

Link to comment

Mislim da ipak nema nade za Best of turneju, jer je vec bila 2008, mada najvecim delom po Severnoj Americi. U Evropi Engleska, Madrid, Pariz i to je manje vise bilo to.

"The queen is dead" i "Trouble loves me" mi se ceo dan vrte u glavi i bas mi je drago sto sam bio. Da je svirao pesme koje smo svi zeleli, verovatno bi mi pozlilo od uzbudjenja.

Edited by Daddy Cool
Link to comment

Ima li nekog ovde iz Zaječara i Kladova? Nemoj da se zajebete i promašite da pogledate Threesome koji su danas u Zaječaru @ Omladinski centar, a sutra u Kladovu @ Fusion klub. Osim njih stižem i ja, a to znači - ludilo, gitare, bahanalisanje. + nosim i neke ploče da probam da prodam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...