Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ne smem, stvarno, nije za zezanje.

 

mogu samo da citiram sina (10) mog najboljeg ortaka koji je u 42. minutu koncerta (22.22) naglas povikao: "tata tata ovaj svira samo sranja", i otisao da sedne u podnozje zastitne ograde.

 

 

:lolol:

Link to comment

nisam video hamleta, izvinjavam se. morao sam da pazim na zenu, smorila se kao mokra cipela.

 

ne znam da li da pisem o koncertu, postujem tudja verska osecanja.

Sto je najbolje, kad sam te kucnuo po ramenu, tvoja supruga mi se ljubazno nasmešila.

Viđen i neko u ppp majici i daddy cool na izlazu.

Moj utisak, a i žena ga deli, gomila pristojnog sveta na jednom mestu.

Smorio sam se ali mi je baš bilo prijatno

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

ne smem, stvarno, nije za zezanje.

 

mogu samo da citiram sina (10) mog najboljeg ortaka koji je u 42. minutu koncerta (22.22) naglas povikao: "tata tata ovaj svira samo sranja", i otisao da sedne u podnozje zastitne ograde.

 

 

:lolol:

:kralj:

Link to comment

Ја данас обрнуо све албуме, али на шафл. После треће песме са Rank коју сам скиповао сетио са шта је Газа рекао за живе Смитсе на врхунцу каријере и још једном одлучио да не идем на Морисија. Ипак, лакнуло ми када сам видео да се нисам зајебао.

Link to comment

Zapravo je najzanimljivija stvar bila Morisejeva 30-minutna selekcija oldies but goldies video spotova koji su bili pustani na bini pre pocetka koncerta. Ko je to pazljivo pogledao a onda malo prostudirao njegov danasnji scenski nastup i gestikulaciju, mogao je da donese ocigledan zakljucak, da je njegov ocigledni koncertni uzor Sarl Aznavur (ali da je nazalost jako daleko od njega u skoro svemu).

 

Aj napisacu, vidim da nisam bas usamljen. Ozbiljno, tezak krs od koncerta. A pocelo sjajno, sa Queen Is Dead, pa jos neki njegov hitic i onda ponor u mediokritetsvo poslednje ploce koje ne prestaje, prestaje, prestaje.... Morisej u dobroj fizickoj pojavi, ne bi rekao da je bio pod nozem skoro kao sto se pominje. Bend u majicama sa njegovim likom, ovde treba smajli sa Jovom Radovanovicem. Momci ljuti tezgarosi, sve navezbano pod konac a kurcu ne valja kako zvuci, sto se videlo kada su posle 80 minuta torture pokusali da odsviraju How Soon Is Now. Sto je razgalilo pristune, a verujem da bi najvise Dzonija Mara da je mogao da cuje ovo blasfemicno izvodjenje.

 

Nije mi bilo ni tuzno, nije bilo momenata sazaljenja posto je ta njegova groteskna samouverenost u sopstvenu velicinu takva da si u fazonu, dobro care neka ti bude. Magija nula, harizma nula, bilo sta sto nije fitness trening, nula. Jbga.

 

Ovo sto rece Hamlet glavni utisak. Lep svet i vise zena nego muskih, narocito lepih na nacin koji odavno vec nije u modi u Srbiji. Na stari nacin. Kad sam se konacno diskonetovao od zbivanja na bini posle nekog vremena, uglavnom sam sarao po publici i prepoznavao lica koja nisam video decenijama.

 

E da, izasao sam posle How Soon Is Now, ako se posle toga bundeva pretvorila u kociju a zaba u princa, izvinjavam se na promasenoj temi.

Link to comment

Si visok oko 2nd?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

ako ovo 2nd znači dva metra, onda sam to ja (al' si ubo, svaka ti čast, tačno 2m). i srećom, sve vidim, ne moram da se guram napred :). ali sa druge strane, osecam kako me mrze ovi iza.

 

čovek je došao da odsvira novi album i to je uradio na dobar način. e sad, što je publika masovno očekivala hitove, to je problem do publike.

 

meni glavni utisak kod hau sun is nau, da bi to tako odsvirali dipeš mod :).

Link to comment

Pa ja mislim da je How Soon Is Now? mesto samo na Hatful of Hollow i nigde drugde, eventualno na nekoj Greatest Hits kompilaciji. Nju ni Johnny Marr nikad nije mogao da izvuče uživo, ni osamdesetih, ni sad. Zapravo, ova večerašnja verzija je bila sasvim pristojna, a razgovetnija i, čini mi se, bogatija detaljima u odnosu na onu odsviranu na Exitu.

 

Meat is Murder je meni bila vrhunac, na to sam negde bio i spreman, što zbog ličnih afiniteta (omiljeni album svih vremena), što zbog toga što sam bio pripremljen nagorim štreberskim pregledanjem Jutjuba. E, pa ona (gle čuda) još bolje zvuči nego na klipovima. Samo što je bilo zanimljivo što je izostala glasnija reakcija publike, pretpostavljam zbog projekcije iza.

 

Nisu mi smetale osrednjosti sa World Peace... - nekako su se fino uklopile u taj neki melanholični, a ne depresivni štimung. Osim možda Istanbul, koja je zvučala tanko.

 

Pucao mu glas nekoliko puta. Ne znam, možda je to do te "fine" publike, koja nije bila u mojoj blizini, i nije mogla da se uzdrži od duvanjenja sve u 16. Uglavnom, ono što je bilo oko mene je bilo neljubazno, cinično i gurajuće i dimljivo.

 

I tako. Meni bila još bitna Yes I'm Blind. I što je bio dobro raspoložen.

 

Nisam očekivao da će mi biti toliko dobro.

Edited by Malkmus
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...