Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Mislim da je ovde razlaz kod Moza  na liniji drzanje cvrstog smitsovskog kursa vs umetnicko - zanrovsko razigravanje.

 

Meni se svidja ovo drugo, sto bi rekli drugovi marsksisti, prirodna nadogradnja na Smitse.

Link to comment

Uzeo i ja karte, sto rece neko verovatno pslednja prilika da se uzivo vidi, EXIT sam propustio a you are the quarry jedan od prvih original diskova kupljenih od svojih para. 

Link to comment

izuzetno volim ovakve bendove a juče sam gledo dva u selendri i to za mufte ne znaš koji jače šuta dupe  :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1sjRBJsj7VI

 

https://www.youtube.com/watch?v=vAX7gkGUsQs

brujače sam gledao u kset-u početkom februara dok sam čekao da mi tamo stigne neka gandža za pussywarmerse sa kojima sam bio u drugom klubu u zagrebu. bili su predgrupa trobecima. odlična oba benda (šumski - nikad nisam video uživo. ne mogu da verujem da je kornel član tog benda. meni on izgleda kao patuljak/bankar). kako to da su svirali tu, a da ih nema ovde? 

Link to comment

kako to da su svirali tu, a da ih nema ovde? 

 

jednom godišnje bude neka kulturna razmena između selendre i zagreba pa nam je ove godine upala sikira u med a prošle smo bili kažnjeni feministkinjama  :fantom:

 

inače na svirkama slabo obraćam pažnju na sporednije članove benda ali ovaj put sam za vreme šumskih sve vreme gledao kako kornel jebeno kul ore po basu a kod brujača gitaristu koji pokriva sve što je u muzici ikad valjalo od protofanka preko geng of for do džizus lizarda 

Link to comment

jednom godišnje bude neka kulturna razmena između selendre i zagreba pa nam je ove godine upala sikira u med a prošle smo bili kažnjeni feministkinjama  :fantom:

 

inače na svirkama slabo obraćam pažnju na sporednije članove benda ali ovaj put sam za vreme šumskih sve vreme gledao kako kornel jebeno kul ore po basu a kod brujača gitaristu koji pokriva sve što je u muzici ikad valjalo od protofanka preko geng of for do džizus lizarda 

franjo glušac, taj gitarista. zna znanje i dobar je drugar. basista im je lik iz trobeca, možda su i njih mogli da vam dovuku.

Link to comment

ja sam mislio da su se oba benda raspala pre dosta godina...

 

Subotica reunion. Uzmi kintu za jednu svirku i opet se raspadni ^_^

Sumski rade, ali nisam znao da Buzzers jos uvek sviraju.

 

Kiricu, sta se desava sa Sterevizijom?

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...