Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Marrov album je onoliko bled koliko su bledi i Morriseyevi albumi.

Ne slažem se. :)

 

 

 

 

Nemam ocekivanja sem sto zelim da ga vidim poslednji put

 

+1

Link to comment

Уместо да не идем на Морисија у Хали спортова, нећу ићи на Морисија у Белекспоцентру™.

Link to comment

 

A inace sam danas setajuci se razmisljao o njegovoj solo karijeri i pokusavao da rascivijam kakvu bi popularnost da nije bilo Smitsa. I nisam bas neki optimista, cini mi se da bi on bio tu negde u rangu Richarda Howleya ili cak ni toliko (mislim da je njegov Lady's Bridge bolja ploca u tom emo pop strihu)

 

Sto se tice SAD, popularnost je stekao bas od albuma Vauxhall and I (1994), Smithsi nesto nisu bili poznati tamo.

Уместо да не идем на Морисија у Хали спортова, нећу ићи на Морисија у Белекспоцентру™.

 

Bruko.

 

Karte su tu. :)

Edited by Yoda
Link to comment

Pa kad je last of the famous international playboy....

 

Ma slazem se sa yolom, da verovatno ne bi nista uradio da nije bilo the smiths.kill uncle je krsh a I voksol.mada sad kad bi kreno I po smiths albumima, mozda bi ostavio samo Quinn is dead.mozda

 

sve u svemu, velika "rnr" prevara

Link to comment

Pa kad je last of the famous international playboy....

 

Ma slazem se sa yolom, da verovatno ne bi nista uradio da nije bilo the smiths.kill uncle je krsh a I voksol.mada sad kad bi kreno I po smiths albumima, mozda bi ostavio samo Quinn is dead.mozda

 

sve u svemu, velika "rnr" prevara

 

Aha, mozda u tvom svemiru.

Link to comment

Voksol je moguće najbolji Morisijev album. Moram da dodam, pošto stalno ide priča "nije to to" (naravno da nije) kad su u pitanju Morisijevi albumi da moj utisak kada sam kupio svojevremeno Viva Hate zaista nije bio takav da mi je nešto oduzeto. Taj sam album slušao verovatno i isto toliko koliko i albume Smitsa. Moguće da sam imao sreću da ne pratim triviju u vezi njihovog raspada, pa mi to nije smetalo. Činjenica je međutim da na Viva Hate postoji otprilike pola albuma pesama kojih se ni Smitsi ne bi postideli, a neke kao Everyday is Like Sunday bi sigurno ušle u krug njihovih vrhunskih stvari. Moje mišljenje.

Link to comment

Voksol je moguće najbolji Morisijev album. Moram da dodam, pošto stalno ide priča "nije to to" (naravno da nije) kad su u pitanju Morisijevi albumi da moj utisak kada sam kupio svojevremeno Viva Hate zaista nije bio takav da mi je nešto oduzeto. Taj sam album slušao verovatno i isto toliko koliko i albume Smitsa. Moguće da sam imao sreću da ne pratim triviju u vezi njihovog raspada, pa mi to nije smetalo. Činjenica je međutim da na Viva Hate postoji otprilike pola albuma pesama kojih se ni Smitsi ne bi postideli, a neke kao Everyday is Like Sunday bi sigurno ušle u krug njihovih vrhunskih stvari. Moje mišljenje.

 

+1

Edited by Yoda
Link to comment

Sto se tice SAD, popularnost je stekao bas od albuma Vauxhall and I (1994), Smithsi nesto nisu bili poznati tamo.

 

Sa Kill Uncle je (ras)prodao 14000 karata za 14 minuta u LA. Bez interneta.

Link to comment

mada sad kad bi kreno I po smiths albumima, mozda bi ostavio samo Quinn is dead.mozda

 

Мени се свиђају Mitt is Murder и The Word Won't Listen, а добар је и онај сурферски Strange Waves Here We Come. :Jova:

 

Кобни, био сам у Енглеској када је изашао Вива Хејт и мислим да сам га једно двадесет пута преслушао у Тауер рекордсу са слушкама на ушима, да не бројим после куповине. Много сам навијао да ми се свиди, али ми није успело и то не због суђења и тих ствари, имао сам друга интересовања док је то трајало, већ једноставно то није било то више.

Edited by Прслин
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...