Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Nema šanse da je solo Marr zanimljiviji od solo Morisseya, čisto po onome što su radili posle Smithsa. Marrov album od prošle godine je prilično bled.

+1

Čak i da ne svira pesme od Smithsa, Moz može da napravi dobar koncert od sopstvenih hitova. Samo da ne ugnjavi sa novitetima.

Link to comment

nije poenta uprvoj recenici, kome se ne svidja stil nek salta na sam opis koncerta.

meni je text bio toliko inspirativan da sam rezervisao smestaj i umalo kupio karte za koncert u Istanbulu.

Link to comment

Nema šanse da je solo Marr zanimljiviji od solo Morisseya, čisto po onome što su radili posle Smithsa. Marrov album od prošle godine je prilično bled.

 

+1

 

Naravno, ide se 10.12.

Link to comment

Pa to nije tacno. Marrov album je onoliko bled koliko su bledi i Morriseyevi albumi. Prosto, niko od njih dvojice ne moze imati tu hemiju koju su imali zajedno. A Playland je zapravo vrlo solidan album, za ono sto jeste. Gitarska ploca.

 

A Morrissey nikada na solo albumima nije imao toliko Smithsovsku temu kao sto je New Town Velocity

 

Link to comment

A Morrissey nikada na solo albumima nije imao toliko Smithsovsku temu kao sto je New Town Velocity

 

meni new town velocity vuče malo na electronic iz doba raise the pressure i glasom i melodijom

Link to comment

Pa to nije tacno. Marrov album je onoliko bled koliko su bledi i Morriseyevi albumi. Prosto, niko od njih dvojice ne moze imati tu hemiju koju su imali zajedno. A Playland je zapravo vrlo solidan album, za ono sto jeste. Gitarska ploca.

 

A Morrissey nikada na solo albumima nije imao toliko Smithsovsku temu kao sto je New Town Velocity

 

 

Slazem se, da su ostali zajedno bili bi jos bolji nego na pocetku. Ipak, mnogo je veliki Stiven Patrik i bez Smitsa i bez Mara.

 

Recimo, ovaj antismitsonizam je vrhunski - Vauxhall and I:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Lx1-WsQ1eI&list=PL0EC23B675E7F65EF&index=1]

Edited by Yoda
Link to comment

Ipak, mnogo je veliki Stiven Patrik i bez Smitsa i bez Mara.

 

tacno tako. da je drugacije ne bi ga ova trojica svako malo stidljivo pozivali na reunion smithsa, a on ih odbijao na prvu.

svaki marrov intervju ima vise pitanja o mozu i smithsima nego o njegovim aktuelnim albumima

Link to comment

Pa to je Morisi. Meni je najvece koncertno razocarenje u zivotu bio koncert Smitsa, nakon predjene 2 hiljada kilometara da to vidim. Toliko je bilo toliko kilavo i njanjavo da nisam mogao da skapiram da li tripuje, da li sam umoran od puta ili su oni sranje. Posle svega sam odlucio da ostanem i da ih ponovo gledam. Bilo je za nijansu bolje jer je koncert bio u velikom gradu a ne u nekoj kornvolskoj pustari, sa manje debelih midzeta u pubertetu ali nista sto bi me nateralo da kardinalno promenim utisak. 

 

Naravno da cu ici da ga gledam ponovo, ali drugim ocima. Nemam ocekivanja sem sto zelim da ga vidim poslednji put, ako su informacije tacne. A njegov problem je sto njegova zivotna a posebno koncertna energija ne pripadaju rokenrolu i onda se sa tim hendikepom treba izboriti ako koristis taj format. On opet nikada nije uspeo da se na bini priblizi performansu jednog Dzarvisa koji deli taj vajb sa njim.

 

A inace sam danas setajuci se razmisljao o njegovoj solo karijeri i pokusavao da rascivijam kakvu bi popularnost da nije bilo Smitsa. I nisam bas neki optimista, cini mi se da bi on bio tu negde u rangu Richarda Howleya ili cak ni toliko (mislim da je njegov Lady's Bridge bolja ploca u tom emo pop strihu)

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...