Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

oglasilase gnjida

 

Dragan J. Vucicevic ‏@djvucicevic 1h

Грубом техничком грешком у делу првог, регионалног тиража изашла је припрема текста о концерту Билија Ајдола. Извињавам се читаоцима...

 

radna verzija doktorata, priprema teksta... kakav šablon brate

Link to comment

Razumeš da čovek brutalno fejkuje svoj posao?

 

Ako ćemo pošteno, imam više razumevanja za ovog mučenika kome su naredili da napiše tekst unapred o Biliju Ajdolu, u mongoloidnom uverenju da će verovatno sve biti OK iako je u trenutku zaključenja broja Informera (18:00) nad Beogradom bio superćelijski oblak, što se moglo utvrditi metodom gledanja kroz prozor. Nije izlazak ovog teksta nikakva greška, to je urednik stavio potpuno svesno, računajući da će sve biti u redu - kao i oni hrvatski novinari koji su na Plesu dočekivali Amerikance poginule u avionskoj nesreći.

 

Moma Rajin bi trebalo da zna bolje od toga, baš zato što mnogo zna i o medijima i o muzici, zato što u "Vremenu" nije nikada postojala ta vrsta uredničkog pritiska kao u tabloidima, zato što je trebalo pre svega da više poštuje svoj integritet. 

Link to comment

Moma Rajin bi trebalo da zna bolje od toga, baš zato što mnogo zna i o medijima i o muzici, zato što u "Vremenu" nije nikada postojala ta vrsta uredničkog pritiska kao u tabloidima, zato što je trebalo pre svega da više poštuje svoj integritet. 

 

Ja sam i mislio na Momu, od Informera i ekipe ionako ne može da se očekuje nešto bolje. A ovaj je kao neki ozbiljan novinar sa višedecenijskim stažom.

 

Nije da je nešto bitno na egzistencijalnom makroplanu, ali dosta govori o ovoj državi.

Link to comment

oglasilase gnjida

 

Dragan J. Vucicevic @djvucicevic 1h

Грубом техничком грешком у делу првог, регионалног тиража изашла је припрема текста о концерту Билија Ајдола. Извињавам се читаоцима...

 

 

Sad će da isprave grešku, i napišu kako je zaista bilo.

Link to comment

Moma Rajin.

 

 

Sve razumem, čovek napiše unapred, to se nekako nađe u desku....ode u štampu, jebi ga.

Ali ne razumem da nije osetio potrebu da se izvini. 

 

Izvinjenje nije palo jer je dobra recenzija :lolol:

 

Salu na stranu. Tada je bio glavni urednik Radio Politike, a moja emisija je isla nakon njegove. Bila je to nezaboravna situacija....

Link to comment

Gentleman sinoc na Arsenal Festu :heart:

Mimoisli smo se pre par godina na Exitu, propustio sam ga u Bg-u.. napokon smo se sreli :)

I Dubioza kolektiv je bila kidalica.. meni bolji koncert nego u Areni

Link to comment

Gentleman sinoc na Arsenal Festu :heart:

 

Mimoisli smo se pre par godina na Exitu, propustio sam ga u Bg-u.. napokon smo se sreli :)

 

I Dubioza kolektiv je bila kidalica.. meni bolji koncert nego u Areni

sinoć je i džibo pokidao, iako je bilo relativno malo naroda.[emoji19]

ne znam kako je bilo prvog dana ali je zvuk bio očajan, možda mi zato Vlatko i nije bio nesto

Edited by steins
Link to comment

Super je prvog dana bilo

Ozvucenje odlicno. Zato i kazem da je Dubioza bila bolja nego u Areni. Tamo je ozvucenje bilo ocajno, uopste se nisu culi Duwkica i Adis, mikrofon im je vrisnuo i uopste nisi mogao da ih cujes dok ide muzika.. tek kad govore izmedju pesama, moglo je da se skonta sta pricaju

Meni je ovo 1st time da idem na Arsenal fest :D Iako nam je odmah tu, jelte
Ne odgovara mi tajming po kojem pada par dana pre Exita, i obicno tada stekam kintu za NS, a i nisam bas iz te pank/rok price.. no kad sam video da dolazi Gentleman ^_^ , pa je jos i Dubioza istog dana, morao sam da chekiram :)

zelim ti lep provod ako ides i veceras :)
znam da su Goblini na programu i da se dosta sumadinaca lozi na njih pa pretpostavljam da ce biti haos :D

Link to comment

Kad god mi Bili Ajdol iskoči iz televizora pitam se ima li šta gluplje od rokenrola.

 

ne mesaj Bili Ajdola i rokenrol, to su dva razlicita pojma

Link to comment

Super je prvog dana bilo

 

Ozvucenje odlicno. Zato i kazem da je Dubioza bila bolja nego u Areni. Tamo je ozvucenje bilo ocajno, uopste se nisu culi Duwkica i Adis, mikrofon im je vrisnuo i uopste nisi mogao da ih cujes dok ide muzika.. tek kad govore izmedju pesama, moglo je da se skonta sta pricaju

 

Meni je ovo 1st time da idem na Arsenal fest :D Iako nam je odmah tu, jelte

Ne odgovara mi tajming po kojem pada par dana pre Exita, i obicno tada stekam kintu za NS, a i nisam bas iz te pank/rok price.. no kad sam video da dolazi Gentleman ^_^ , pa je jos i Dubioza istog dana, morao sam da chekiram :)

 

zelim ti lep provod ako ides i veceras :)

znam da su Goblini na programu i da se dosta sumadinaca lozi na njih pa pretpostavljam da ce biti haos :D

 

 

na kraju sam teška srca preskočio Gobline pošto sam se debelo prehladio prethodnu noć. Ionako je raspored bio malo glup pošto su recimo svirali Brkovi koje sam baš hteo da gledam, pa onda mrtvi Bad Copy (?!) pa tek onda Goblini a na drugim binama nije bilo ništa interesantno da popunim vreme. Jbga gledao sam ih ionako prošle godine u paketu sa Hladnim Pivom kad su pokidali.

 

Ne znam koja budala je dovela Bad Copy i još ih uglavila u pank veče :ajme:

 

Meni je zvuk bio neuporedivo bolji prošle godine. Inače je tamo na glavnoj bini jebeno namestiti zvuk pošto ima mnogo odjeka koji se teško kontrolišu. Recimo bubanj je i Vlatku i Džiboniju bio očajan, čuo se eho na dobošu a bas je izbijao bubrege. Takodje glas je bio totalno sjeban na pomoćnim mikrofonima pa nismo mogli lepo da čujemo ni onu crnkinju ni onog lika /valjda se zove Leo ili tako nešto/ koji isto otkida kako peva.

 

Na Arsenalu je problem i satnica - jbga ipak je sranje da ti zvezde večeri kreću u 23.40. Mnogo je to kasno. Nije mi jasno što program ne krene lepo od 20h pa onda da počnu u 22 i svima lepo. A ako ti treba vreme pravi neki aftertime sa sitnijim bendovima.

 

Organizacija je bila mnogo bolja nego prošle godine kao i prateće zezalice - prošle godine nije bilo gotovo ničega. Gledao sam malo takmičenje u Air Guitar-u. Sjajno :+1:

 

Jbga, postavili su visoke standarde - baš me zanima kakav će program da bude iduće godine.

 

PS uspeo posle KZN da promenim reč dve sa Džibonijem - veliki je dasa i profesionalac. Baš me je oduševio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...