Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ja slabo pratim muziku (ne znam kako se diskutuje o tome), meni zabavno. Tj. poceo sam da obracam vecu paznju na ovo mesto otkad je onaj mucenik morao da se brani zbog toga sto je isao na brkove. Najhipsterskiji ptf ever :D

 

100 godina sam tamoovde™ i i dalje uspem da se iznenadim oko cega matori ljudi diskutuju ozbiljno

Edited by Ruxin
Link to comment

nego, jel bio ko na brkovima?

 

 

Nisam stigo. :(

 

Bio sam na đinu banani prošli put kad je dolazio, bilo super. Ako se to računa...

Edited by Ruxin
Link to comment

Brkovi pale, brkovi žare....neki šabani iz hrvatske, ni približno dostojni standarda ovog svetog mesta.

Edited by Ruxin
Link to comment

jel cu smeti da dodjem na mitpapets ili je to samo za poznavaoce?

nije moje da se mesam ali placam pivo ili sta god,ipak smo mi rokeri 

Link to comment

to je nesto sto vole budale

Ja preferiram "sabani", a mislim i da je preciznije. Nije da se ne osecam kao budala ali sirok je ipak to pojam.

Link to comment

jel cu smeti da dodjem na mitpapets ili je to samo za poznavaoce?

ovo je pederski - koristis to sto si mi slaba tacka za podjebavanje :(

trebalo je da otvoris novu temu za indie-hipstere gde biste razmenjivali naklone exit-u i tom "rnr bendu", da je lepo zaobidjem. Sreca da mi je konzument svega megatrend u muzici na ignore, pa sam makar taj gorski vijenac bisera preskocio da javim kako dolaze hammerhead i meat puppets.

Link to comment

zoka

 

"razdešavaju svet... nadnaravna skakaonica, taj plemenski i cerebralni tobogan uvis... važna iskra na interstelarnom usijanju"

Link to comment

Brkovi pale, brkovi žare....neki šabani iz hrvatske, ni približno dostojni standarda ovog svetog mesta.

 

Ovo bogohulno mesto prepuno kvazi intelektualaca nije dostojno zajebancije Brkova. Normalan svet se odavno iskljucio sa diskusija na ovom forumu. Dosli nabedjeni i isterali samonikle. Jbg, kada se pojavi previse fekalija, bezis gde ih nema.

 

Brkovi ponovo u Kragujevcu na Arsenal festu.

Odavno nisam video shizofreniju set listu za neki festival. Za svakoga ponesto.

 

http://www.arsenalfest.rs

Link to comment

zoka

 

"razdešavaju svet... nadnaravna skakaonica, taj plemenski i cerebralni tobogan uvis... važna iskra na interstelarnom usijanju"

 

ajde ti stavi nadnaravna skakaonica u member title, a ja cu cerebralni tobogan uvis ^_^

Link to comment

Ovo bogohulno mesto prepuno kvazi intelektualaca nije dostojno zajebancije Brkova. Normalan svet se odavno iskljucio sa diskusija na ovom forumu. Dosli nabedjeni i isterali samonikle. Jbg, kada se pojavi previse fekalija, bezis gde ih nema.

Ma daj brate opusti se, simpaticni su momci skroz. Tvrdi ko stina, kladim se da sve devojcice u odeljenju padaju na taj bad boy sarm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...