Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

možda betaši koji se plaše šta će čaršija reći ali nas ostale zabole ćošoku :fantom:

 

их, лако је то признати... то је на овом форуму као да на интервјуу за посао кажеш да ти је највећа мана искреност

Link to comment

Cenimo mi tu falusoidnu opsednutost,pisometriju,lucenje salive po pelvisu ali bi recimo vise cenili nesto glede muzike,ovako nema ni r od rasprave.Mada moze i ovako,bujrum..

 

oces da se raspravljas? sa takvim stavom ko iz dvorista masinske skole na zvezdari? covek je lepo napisao kako se proveo, kakva je bila svirka, a docekao si ga sa bendom za curice. vec smo jednom imali raspravu o tome kako se komunicira na forumu, zar ne?

 

pri tom je sve sto si ti napisao u vezi sa koncertom qotse (ogradjujuci se da "nisi fan", sto bi trebalo da nam ukaze da si vrhunski poznavalac je li, koji odlazi na koncerte bendova koje ne voli da bi vrhunskom strucnoscu utvrdio da su kurac od ovce i za devojcice) potpuno suprotno iskustvu nas troje ovde i bar jos desetak ljudi koji su bili tamo. mislim, mozda si, ako si jurisao da stignes na ritam nereda, uleteo u stihiju, a i kakve veze to ima sa koncertom i nastupom?

 

ali zarad ovih par normalnih ljudi. da qotsa jeste najveci rnr bend u ovom veku. prvo, zato sto je u doba kada je in traziti opskurnosti da bi bio popularan u skolskom dvoristu, dzosua hom, ne libeci se da uci i saradjuje sa muzicarima koji su iskusniji od njega, uspeo da svoju viziju modernog tvrdog rokenrol zvuka omasovi toliko da ni ljubitelji opskurnosti, ni sporomisleci metalci, ni vesele devojcice koje vole da pevaju refrene koji dobro zvuce kao rington na mobilnom, ali ni iskusniji i tvrdokorniji ljubitelji muzike nemaju muda da izgovore toliko omiljenu recenicu da je izdao pank.

 

drugo, zato sto qotsa svira rokenrol. u kome ima i garaze, i psihodelije i stonera i (da si se potrudio, mogao si da cujes) hardroka, soula i amerikane. svira rokenrol kakav je bog zamislio, bez obzira da li je bubnjar kastiljo ili teodor. zato sto ih nije blam da eksperimentisu i zato sto su verovatno jedan od retkih velikih bendova koji je spreman da okrene potpuno novi list i uvede zvuk koji nema nikakve veze sa onim sto je prethodno radjeno.

 

mislim, ako treba da se stavlja cv ko je sta gledao i slusao u zivotu da bi se utisak i misljenje prihvatilo kao validno, onda je to zaista skolsko dvoriste i nista vise.

ako treba, nema frke, pocepacu vas kao dok holidej eda morisona.

Link to comment

Ne daj Bože da na PPP kažeš da si se dobro proveo na koncertu :lol:

 

Da, ovde se najviše ceni kad nisi bio na koncertu, a opet se nisi dobro proveo. :)

Link to comment

Jeee kakva moderatorska analiza  :lol:

da se posluzim tvojim recnikom punim laksativa tj superlativa -nista smesnije nisam procitao u celom zivotu.Opet nisi napisala nista o samom koncertu jer nisi ni sposobna a to sam hteo da cujem i vidim.

 

oces da se raspravljas? sa takvim stavom ko iz dvorista masinske skole na zvezdari? covek je lepo napisao kako se proveo, kakva je bila svirka, a docekao si ga sa bendom za curice. vec smo jednom imali raspravu o tome kako se komunicira na forumu, zar ne?

pa sad moras da se odlucis - jednom je to VIII 2 a drugi put masinska skola za zvezdari.Kakav jadan i  bezobrazan eltizam kojim hoces da dokazes valjda neku gerijatrijsko/intelektualnu nadmoc.Ha ha,da si pazljivo procitala koji post iznad videla bi da je "band za curice" pomenuo SF u svom osvrtu na koncert,tako da ja nisam nikog docekao nigde a i da jesam - pa sta?Glede konjmunikacije ovde i neke nase prepiske znas sta mislim i to sam ti jednom rekao,kao i sta da ucinis.

 

pri tom je sve sto si ti napisao u vezi sa koncertom qotse (ogradjujuci se da "nisi fan", sto bi trebalo da nam ukaze da si vrhunski poznavalac je li, koji odlazi na koncerte bendova koje ne voli da bi vrhunskom strucnoscu utvrdio da su kurac od ovce i za devojcice) potpuno suprotno iskustvu nas troje ovde i bar jos desetak ljudi koji su bili tamo. mislim, mozda si, ako si jurisao da stignes na ritam nereda, uleteo u stihiju, a i kakve veze to ima sa koncertom i nastupom?

Nisam fan to je jedina istina ali gledao sam na desetine drugih koncerata izvodjaca ciji nisam fan i super se proveo.Sve ovo ostalo je tvoja konstrukcija,narocito taj imaginarni  kurac od ovce,jer tako nesto ne postoji

 

 

mislim, ako treba da se stavlja cv ko je sta gledao i slusao u zivotu da bi se utisak i misljenje prihvatilo kao validno, onda je to zaista skolsko dvoriste i nista vise.

ako treba, nema frke, pocepacu vas kao dok holidej eda morisona.

Opet tvoje omiljene fiksacije i pravdanje uz kao neko grubo poentiranje za kraj,Smesna si kao i tvoja pisanija.Ok, QOTSA je za tebe najbolji rok band ovog veka i to je tvoj legitiman stav ali nije to tema vec jedna Ujvidecka tezga.Mikrofon je bio tih?To je jedino smisleno sto jedan moderator ovde zna da napise o koncertu svog omiljetog banda?

U zemlji slepih jednooki je kralj a u zemlji PPP ti si moderator  :ziga:

Edited by Haralampije
Link to comment

da :)

 

nema smajlija kojim bih opisao svoje osecanje povodom ovog koncerta  :)

 

Krajem septembra velika šansa za M. Puppets

 

:thumbsup:

Link to comment

nema smajlija kojim bih opisao svoje osecanje povodom ovog koncerta  :)

 

 

 

:thumbsup:

alal vera, a ovo je tuga poslednje dve strane ili koliko. Sve go roker do rokera da ne kazem moj do mojega
Link to comment

Jeee kakva moderatorska analiza  :lol:

da se posluzim tvojim recnikom punim laksativa tj superlativa -nista smesnije nisam procitao u celom zivotu.Opet nisi napisala nista o samom koncertu jer nisi ni sposobna a to sam hteo da cujem i vidim.

pa sad moras da se odlucis - jednom je to VIII 2 a drugi put masinska skola za zvezdari.Kakav jadan i  bezobrazan eltizam kojim hoces da dokazes valjda neku gerijatrijsko/intelektualnu nadmoc.Ha ha,da si pazljivo procitala koji post iznad videla bi da je "band za curice" pomenuo SF u svom osvrtu na koncert,tako da ja nisam nikog docekao nigde a i da jesam - pa sta?Glede konjmunikacije ovde i neke nase prepiske znas sta mislim i to sam ti jednom rekao,kao i sta da ucinis.

Nisam fan to je jedina istina ali gledao sam na desetine drugih koncerata izvodjaca ciji nisam fan i super se proveo.Sve ovo ostalo je tvoja konstrukcija,narocito taj imaginarni  kurac od ovce,jer tako nesto ne postoji

Opet tvoje omiljene fiksacije i pravdanje uz kao neko grubo poentiranje za kraj,Smesna si kao i tvoja pisanija.Ok, QOTSA je za tebe najbolji rok band ovog veka i to je tvoj legitiman stav ali nije to tema vec jedna Ujvidecka tezga.Mikrofon je bio tih?To je jedino smisleno sto jedan moderator ovde zna da napise o koncertu svog omiljetog banda?

U zemlji slepih jednooki je kralj a u zemlji PPP ti si moderator  :ziga:

 

 

:heart: 

hvala ti, ulepsao si mi dan.

Link to comment

alal vera, a ovo je tuga poslednje dve strane ili koliko. Sve go roker do rokera da ne kazem moj do mojega

 

jel cu smeti da dodjem na mitpapets ili je to samo za poznavaoce?

Link to comment

dosadni ste ko proliv posle pegle...

 

svi imate dovoljno godina, te prozivke ko šta voli da sluša, postaju u biti, jajarenje za koje sve, pa i vas, zabole pas

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...