Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Jako patim što sam propustio jedino naletanje benda za curice u srbiju u historiji povijesti. Sad kad pročitah sladžov izveštaj još mi crnje. Ovako zloban kakav sam se nadao da će da bude neko sranje, pa da mi ne budu previše krivo što nisam mogao da idem....a oni tamo svirali čak i better living, živote lutalico. :(

Link to comment

 

moze prica ko sta oce, ali kvoca je ipak najveci rnr bend ovoga veka i ostali mogu dzosui da pljunu pod karlicu.

 

Ima najvece dupe a samim tim i karlicu.Moze neki osvrt vas koji ste isekli vene sinoc ali da bude smislen i duzi od tri recenice i bez tih odrednica najbolji ,najveci ,najlepsi u veku,milenijumu ,eonu...

Link to comment

Ima najvece dupe a samim tim i karlicu.Moze neki osvrt vas koji ste isekli vene sinoc ali da bude smislen i duzi od tri recenice i bez tih odrednica najbolji ,najveci ,najlepsi u veku,milenijumu ,eonu...

ne raspravljaj se sa ljudima koji koriste superlative

Link to comment

Jako patim što sam propustio jedino naletanje benda za curice u srbiju u historiji povijesti. Sad kad pročitah sladžov izveštaj još mi crnje. Ovako zloban kakav sam se nadao da će da bude neko sranje, pa da mi ne budu previše krivo što nisam mogao da idem....a oni tamo svirali čak i better living, živote lutalico. :(

šteta. trebalo bi pročitati još jedan review sa sintetizovanim osećajima. još jedno karanje bez anestezije, što bi se reklo

Edited by Ravanelli
Link to comment

ne raspravljaj se sa ljudima koji koriste superlative

U pravu si.Voleo bi da su svirali ovako,a ne kao na Exit tezgi.Btw organizaciju konceta je krasila teska improvizacija na ulazu u sam prostor,ulazilo se polustihijski bez ikakve kontrole,sto licno ne volim kad se radi o manifestacijama gde prisustvuje 10.000 + ljudi.Moglo se uneti sta god hoces..

http://www.youtube.com/watch?v=KxMEFt_P0zY

Link to comment

jupi, dosli su decaci iz osmog dva u malo skolsko! sta cemo sad sve da saznamo, i sta su superlativi, i sta je prava muzika, i kako se treba zabaviti i kako se cede bubuljice i kome je veca pisa. supis, vub, vub, vub.

Link to comment

Cenimo mi tu falusoidnu opsednutost,pisometriju,lucenje salive po pelvisu ali bi recimo vise cenili nesto glede muzike,ovako nema ni r od rasprave.Mada moze i ovako,bujrum..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...