Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Sta je uradio?

 

 

Pokusacu da citiram:

 

"Sta je bilo, novi svedski poredak vam ne da da slusate domacu muziku. Sta vam je, jel ste drogirani? JEL STE DROOOOOGIIIRAANI?" 

 

Mislim, s druge strane, hvala mu, jos vise me je nabrijao za tu muziku sto nam je gura novi svetski poredak. :D

Link to comment

Sta je uradio?

 

+1 ja stigo taman pred kvocavce

 

zaboravio sam da kažem da su pošteno odradili koncert što se satnice tiče da ne kažem ugušili :fantom:

Link to comment

+1 ja stigo taman pred kvocavce

 

zaboravio sam da kažem da su pošteno odradili koncert što se satnice tiče da ne kažem ugušili :fantom:

 

Odgovorio sam vasi, na prethodnoj strani je ostalo. Mi smo na tvrdjavu stiglu otprilike na pola partibrejkersa (sto mi je ispalo super). 

 

Inace da, bili su sa jedne strane maksimalno profesionalni (poceli su na vreme, maltene u sekund tacno), a sa druge strane opusteni, pogotovu kako je vreme odmicalo i Josh se primao sve vise. Skoro 1:50 je trajala svirka. Da citiram druga, klupska svirka za stadion, gusta, zbijena, nabijena. Stvarno takav osecaj sam imao i ja.

Link to comment

evo sad sam se vratio...bilo je blago receno vrhunski...majstor je objasnio neke stvari...prvo sam sa dva ortaka popio po pivo odmah kad smo krenuli i onda smo se nasli sa jos jednim ortakom i na sajmu smo nas dvojica kupili po dva unuceta pelinkovca a ova druga dvojica su kupili po dva niksicka piva u konzervi...ortak i ja smo bez probelma popili pelinkovac ali ova dva ortaka nislu mogli da popiju pivo pa smo im ortak i ja pomogli da ga popiju...i to je sve bilo ispred severnog ulaza iako smo imali karte za jug...morali smo da malo prepesacimo ali nema veze kad je dobro zezanje nista nije tesko...kad smo usli ortaci su otisli u wc a ja nisam...ispred wc-a sam sreo jednog ortaka iz ulice...on je cirkao pivo sa svojim ortacima...pivo u areni je 150 din ali ti daju u casi...neka devojka se onesvestila i nastala je mala pometnja ali je sve posle bilo u redu...najzad smo usli na tribine i smestili se...pored mene je sedelea neka zena a do nje cini mi se njena cereka...zaista bilo je raznih generacija...osecao se pozitivan naboj...i onda je izasao majstor...polomicu case od kristala....skinuo sam jaknu i zavitlao njom...usledilo je jos 6 pesama...izmedju ostalih smej se i oj rado oj radmila...skoro svi su bili na nogama...onda je dosla snezana djurisic i otpevala dve pesme...miroslav joj se zahvalio i otpevao nekih 10 pesama...zatim je na scenu stupila goca trzan koja je zajedno sa miroslavom otpevala pesmu jedan zivota koju inace miroslav izvodi sa lepom brenom...otpevala je jos solo bumerang i stoperka...dve brze i vesele pesme...vraca se miroslav...peva cini mi se ova noc i sumadija...dolazi zatim djoka balasevic i dize publiku na noge...ko bi rekao da ce jedan pevac zabavne muzike doci na nardonjacki koncert...aplauz je bio gromoglasan...i onda tush...jos jednom polomicu case od kristala, pozdravi je pozdravi i luckasta si ti...mi vise nismo mogli da izdrzimo i propustili smo poslednju pesmu koja je bila u planu - tamo daleko...krenuli smo kuci i super smo se usput zezali... tu u kraju samo pojeli po pljeskavicu...od priloga sa stavio kecap, kupus i pavlaku...ortaci ne znam sta su stavili mada je to potpuno nebitno...evo sad pisem ovo i jos malo pa cu da legnem da spavam jer dan je bio bas ispunjen 

 

delovalo mi poznato

 

 

 

 

Mogu samo reci da je taj bend za curice karao sinoc sve odreda na suvo, bez anestezije!

 

da nisam konceptualno protiv member titlea i potpisa, ovo bi išlo u potpis

Edited by Ravanelli
Link to comment

evo i podrške novosti  

 

vaso jel se ovako piše kad ne odeš na koncert :fantom:

 

ROK ET EGZIT „Kraljice kamenog doba“ prodrmale Tvrđavu

 

S. B. | 11. jun 2014. 23:28 | Komentara: 0

 

Na Petrovaradinskoj tvrđavi održan jednodnevni festival na kome su nastupili „Kvins ov d stoun ejdž“, "Repetitori", "Ajsbrn", "partibrejkersi"...

 

VELIKA letnja avantura počela je u sredu veče. Na Petrovaradinskoj tvrđavi održan je jednodnevni festival „Rok et Egzit“ na čelu sa sjajnim američkim bednom „Kvins ov d stoun ejdž“ , kao uvod u leto pozitivnih vibracija najbolje muzičke žurke u Evropi, festivala Egzit, koji će da se održi na istom mestu od 10. do 13. jula i nastavka na Crnogorskom primorju, „Si dens festivala“ od 15. do 17. jula na budvanskoj plaži Jaz.

 

Ljubitelje čvrstog zvuka, smešeštene na velikom platou ispred „mejn stejdža“ u noć punu žestokih nota uveli su beogradski „Repetitori“ efektnim nastupom u dnevnom terminu, oko 18.30 časova, da bi štafetnu palicu u sumrak preuzeo odlični, takođe beogradski hard kor, pank rege bend „Ajsbrn“ na opšte odobravanje publike koja se sjajno zabavljala. Domaći pankeri, novosadski Ritam nereda, očekivano je napravio je haos na bini i pripremio teren za uvek dobrodošle Partibrejkerse koji su prašili punom parom.

 

Zvezde večeri, nadaleko čuveni američki bend „Kraljice kamenog doba“ na bini su se pojavili čas i po pre ponoći i predvođeni frontmenom Džošua Homom, povisili temperaturu na Petrovaradinskoj tvrđavi. Sevali su hitovi gitarskog sastava koji neguje tvrdi rok, stouner ali i alternativni sa raznim uticajima. Fantastičnim, besprekornim nastupom i sjajnim kompozicijama, opravdali su epitet hedlajnera i potvrdili da nisu slučajno nosioci titule za najbolji album u prošloj godini, sa kojeg su otprašili nekoliko hitova.

 

http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:495791-Kraljice-kamenog-doba-prodrmale-Tvrdjavu

 

Edited by Hella
Link to comment

dzosua homom. ziveo srpski jezik.

 

sladze, zbog tebe mi srce puno :) zbog hele mi jos draze sto je morao da se dodiruje sa dzispot-egzaltiranim tudjinima.

Link to comment

Mogu samo reci da je taj bend za curice karao sinoc sve odreda na suvo, bez anestezije! Jebeno najbolji koncert u mom zivotu! Znao sam da je debeli car, ali da je bas ovoliki, to nisam. Kao i ostatak ekipe. 

 

Nakon svirke grlo i usta nisam imao vise, ruke nisam osecao. Publika me isto odusevila, znali svi sve pesme i pevali i skakali ko ludi. Pokidali su Better Living... kao i moju pesmu (A Song for the Dead) za sta im posebno hvala. Ma sve su pokidali, iznenadilo me da su Avon svirali, bas je leglo. 

 

Cujem da je bio live prenos na RTV. Bice valjda na youtubu uskoro. 

 

E da, Cane je picketina, porucujem mu ovom prilikom da jede govna!

Od svega - istina je samo da je to band za curice a tebi iskreno saucesce ako ti je ovo najbolji cert u zivotu.Svirka skromna,jadni pubertetski rifovi uokvireni cudnim prelazima uz podosta simfo pojanja.naravno ja nisam fan ali sam ocekivao bar da sviraju ko ljudi.Bubnjar najbolji ostali se utopili u jednu neslusljivu buku,vrljanje po gitarama bez da razaznas ko sta svira.Verujem da su nekad svirali mnogo bolje ali ....

Link to comment

dobrodoso medju curice, dionysose. 

moze prica ko sta oce, ali kvoca je ipak najveci rnr bend ovoga veka i ostali mogu dzosui da pljunu pod karlicu.

moja primedba da mi bilo malo tiho, narocito njegov mikrofon, ali to moze biti i zbog prostora a i ko zna sta mu je sad u glavi da isprobava.

 

i kunem se da je u wanna make it negde zaleprsala poli dzin.

Link to comment

ма навикао сам ја да је ово хипстерски потфорум где се мрко гледа на све бендове што имају 500+ фанова.. осим ако и red fang, monster magnet, stoned jesus, truckfighters итд. нису бендови за цурице, што се мене тиче још ми die antwoord на листи жеља, и наравно жаре и гоци ако се нису распали  :lolol:

Link to comment

blago tebi, moja lista zelja svaki put sve duza. nocas sam sanjala da su se dzosua, lanegan i greg duli skupili da snime plocu za desert sessions na kojoj proklinju te zene koje im srcad slomile. super je ploca zvucala, ali se secam samo refrena. jos kad bih znala note, pa da zapisem novi hit.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...