Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ima neko da bi isao na king khana?

Kontam da sednem u voz/minibus

 

Sent from my HTC One S using Tapatalk

ide nas troje-četvoro odavde, minjovozom. 

Link to comment

koko para i ima li mesta?

oko 35-40€. mesta ima, vidiš da se po novom sadu slušaju samo brkovi i kapiram da će da bude navala ako pored minje i brata mu u kombiju budu još dva čoveka iz ns.

Link to comment

jebo bg rokenrol, počevši sa listom od 100 ljudi, kada im minja iz brkovgrada mora organizovati prevoz na ovakvu feštu.

ajde vidim pa javim

Link to comment

jebo bg rokenrol, počevši sa listom od 100 ljudi, kada im minja iz brkovgrada mora organizovati prevoz na ovakvu feštu.

ajde vidim pa javim

kapiram da minjoz to radi sebe radi. odavde jedino da neko kresne makinu i pokupi zainteresovane. ja možda mogu da obrlatim pakija za još par imena na spisku ako ih navatamo tokom tonske probe (da budemo u tonu sa prvom polovinom tvog posta ;))

Link to comment

sad sam zvao minju. jeb je što hoće da se krene u nedelju oko 8 izjutra da se valjda šopinguje tamo i to što nije još odlučio kako će organizovati prevoz ns-bg u dolasku i odlasku.

 

osim toga prevoz je ovo što je bed rekao, 35-40€ plus karta od 10€, može da se pazari preko eventima http://www.eventim.rs/rs/ulaznice/king-khan-the-shrines-de-budapest-kuplung-350308/event.html

i ja bih izjutra uprkos što ću prethodnu noć da zaginem na koncertu veka u kombajnatu. šoping nedeljom? 

 

101% sam siguran da su ove karte jeftinije u forintama nego preko eventima, 8-8.5€ ili tako nešto. najsmešnije što izgleda lažu bend da je besplatan upad.

Link to comment

pito ga što se ne krene posle ručka, kaže da se što više iskoristi dan.

 

Ja cu da sacekam da ga delboy dovede vamo:).Nesto mi cimanje sve to sa onim minjobusom

ako sam skapirao bada king khan preskup za srbiju jbg

Link to comment

pito ga što se ne krene posle ručka, kaže da se što više iskoristi dan.

 

ako sam skapirao bada king khan preskup za srbiju jbg

meni bolje ako se krene malo ranije, ali 8 mi je prerano posebno ako to znači da sam tamo oko podneva i da mora da ubijem vreme do 4-5-6 kad je tonska. + ima i dve predgrupe.

 

jeste. kad se pravila ova turneja zagreb i beograd nisu ponudili dovoljno para.

 

Znam, salim se, mada cim on ide tamo...mozda nesto i ispadne

i ja se nadam ;) 

Link to comment
Hella, on 10 Jun 2013 - 01:43, said:  overio. 3mačke100godina su najbolji bend u srbiji od šarla naovamo.

 

sutra opet sviraju u zelenom zvonu u zrenjaninu 22 h fala qrcu više

Edited by Hella
Link to comment

sutra opet sviraju u zelenom zvonu u zrenjaninu 22 h fala qrcu više

sad slusam 'zivotinja', dobro to zvuci. ima li neki link za plocu za nas gastarbajtere?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...